Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Сергій Бабкін представляє нову пісню “Про дні”

Сергій Бабкін представляє нову пісню “Про дні”


18 серпня, світ побачив новий сингл Сергія Бабкіна “Про Дні”. Незважаючи на те, що пісня написана під впливом подій російсько-української війни, композиція пронизана любов’ю до життя і позитивними емоціями. “Про Дні” була записана в Києві в червні 2023 року та увійде в майбутній альбом Сергія Бабкіна, натхненний подорожами співака Україною та концертами для українських воїнів.

Слухати “Про Дні”: https://orcd.co/prodni

Дивитися mood-відео:


Сергій Бабкін: “В будь-які часи, якими б вони не були - страшними, болючими, або навпаки світлими та щасливими, пісня як явище об'єднує людей, зближує, надихає, надає сили. Я завжди прагну аби моя творчість допомагала знайти відповіді на питання і наповнювала життя сенсом. Так вийшло, що зі мною трапилася пісня “Про Дні”. Вона про те, що зараз відчуває кожен українець, чим він живе, чим наповнені його дні. Про те, що в нас болить, куди і до чого ми йдемо, про що мріємо і що бачимо у снах. Це про наші з вами дні. Я вірю, що коли фестивалі та стадіонні концерти повернуться до мирних українських міст, тисячі голосів співатимуть разом зі мною приспів “Про дні”.

Нагадуємо, на початку літа Сергій Бабкін провів другу частину благодійного туру містами України. Він зіграв сім концертів у форматі квартирників. Загалом від початку повномасштабного вторгнення Бабкін зробив понад 90 благодійних виступів в Україні, США, Канаді, Німеччині, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Польщі, Грузії, Туреччині, Швейцарії, Ірландії, Іспанії та на Кіпрі як у складі проекту "Доброго вечора, ми з України!", так і сольно, а гонорари за виступи спрямував волонтерським організаціям, які опікуються жителями та ТрО Харківщини.

Нагадуємо, 12 травня, світ побачив сингл Сергія Бабкіна “127МА”. Ця особлива пісня була написана на прохання командира 127-ї Окремої бригади Сил ТрО ЗСУ Харкова, рідного міста Сергія. Ідея композиції виникла у лютому, коли співак відвідав з концертом розташування цієї військової частини. Окрім самого Бабкіна та професійних музикантів в запису взяли участь і бійці бригади, які виконали окремі вокальні партії. Також на початку треку можна почути реальні переговори українських воїнів закритими лініями зв’язку.

    
Дізнайтеся більше про: Сергій Бабкін

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: