Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

До Дня захисника України – прем'єра нового драйвового синглу проекту #ПісніВійни

До Дня захисника України – прем'єра нового драйвового синглу проекту #ПісніВійни


«Бог біля тебе» - третій сингл у рамках масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни, метою якого є збір сучасних фронтових пісень, їхній запис на професійній студії і випуск однойменного альбому. У рамках проекту пісню «Бог біля тебе», співавтором слів та першим виконавцем якої є український воїн, десантник Богдан Ковальчин, було створено унікальний дует – бійця зі співаком Арсеном Мірзояном. Саунд-продюсування та запис треку було здійснено на студії Jenny Records, а відеопродакшн ArtSide Production зняв на пісню кліп.

До війни Богдан Ковальчин працював на радіостанції, через що згодом на фронті отримав позивний FM. До армії чоловік пішов добровольцем, став десантником 80-ої окремої десантно-штурмової бригади. Воював на Донбасі у найгарячіших точках, був снайпером. Писати пісні Ковальчин почав, будучи на війні. Власне, пісня «Бог біля тебе» - перша, яку створив воїн.

«Слова цієї пісні народилися під впливом перших моїх днів війни та пов’язаних із ними гарячих подій, - розповідає Богдан Ковальчин. – «Бог біля тебе» - пісня про волю до життя, до боротьби, до перемоги».

Побратимам і користувачам мережі FM добре відомий також як автор та виконавець гострої пісні «Сепаратюга» і автор кавер-версії на пісню групи 5`nizza «Я солдат» - «Це десант!».

- Дякую за цей проект, дякую за довіру, - каже співак Арсен Мірзоян. - Думаю цивільним авторам та виконавцям створювати такі пісні трохи важче: тоді в піснях буде більше війни. А десантура, бачите, співає про Бога, про сонце, про друзів, про любов і тільки у самому кінці - про смерть. Це не пісні про війну, це пісні, написані війною.

Разом із піснею «Бог біля тебе» відбувається прем’єра унікального кліпу, знятого у вересні під час масштабних навчань бійців 80-ої окремої десантно-штурмової бригади на території полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон). Співочий воїн Богдан Ковальчин також брав участь у цих навчаннях, а відтак став головним героєм відео.

До кінця 2016 р. у рамках проекту #ПісніВійни заплановано ще три пісенні прем’єри.

Переглянути кліп «Бог біля тебе»:


Послухати пісню «Бог біля тебе» можна тут:


    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: