Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

Лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя заспівав у дуеті з ветераном чотирьох воєн

Лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя заспівав у дуеті з ветераном чотирьох воєн


«В той день, коли закінчиться війна...» - такими словами розпочинаються куплети пісні «Не сумуй», яка стала другим синглом масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни, мета якого – зберегти для української історії сучасну фронтову пісенну творчість. Автором «Не сумуй» є десантник, ветеран чотирьох воєн (від Афганістану), боєць АТО Олександр Рожко. У проекті #ПісніВійни ця композиція зазвучала у роковому аранжуванні і в дуеті з лідером популярного гурту «Антитіла» Тарасом Тополею. Для обох виконавців це унікальний досвід співпраці.

Пісня «Не сумуй» народилася власне з цієї однієї фрази - її Олександр Рожко щоразу казав своїй дружині Олені, коли йшов на війну. «Не кожному в житті випадає нагода послужити своїй Батьківщині, - каже боєць, якому на фронті дали позивний Голос, бо не тільки воює, а й співає. - Горджуся тим, що у мене така нагода є. Тільки зараз, під час війни на сході України, я зрозумів, чому Господь зберіг мені життя в Афгані, - для того, щоб через тридцять років я зміг захистити свою країну, свою сім`ю і свою націю».

Лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя жодної миті не вагався, коли отримав пропозицію приєднатися до проекту #ПісніВійни: пісня «Не сумуй» одразу знайшла відгук у його серці. «Треба пам’ятати все те, що сталося протягом останніх двох з половиною років, - зауважує співак. – І саме пісня буде тим Ноєвим ковчегом, який нестиме пам'ять про ці події для майбутніх поколінь – у словах, у музиці, в голосах. Через роки наші діти та внуки дізнаватимуться з пісень, як жили українці, коли в Україні була війна… Пісня – це своєрідний месседж у майбутнє».


До кінця 2016-го у рамках проекту #ПісніВійни готуються прем’єри ще трьох синглів – це також будуть пісні, написані українськими захисниками і записані у дуетах зі знаними артистами: Арсеном Мірзояном, Фомою із гурту «Мандри» та вокальною формацією «Піккардійська Терція». «Загалом же, до 14 жовтня 2017 р. плануємо видати альбом, що об’єднає близько 15-ти унікальних дуетів, які виконуватимуть пісні, створені нашими воїнами - тими, хто мужньо пройшов війну на Донбасі і хто пережите вилив у тексти та мелодії. Такі пісні - найчесніші документи нашого непростого часу», - каже ініціатор та координатор проекту #ПісніВійни Галина Гузьо.    
Дізнайтеся більше про: Антитіла, ПісніВійни

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: