Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Sysuev повертає золоту еру Hip-hop музики: прем’єра ЕР Good Life

Sysuev повертає золоту еру Hip-hop музики: прем’єра ЕР Good Life


Український артист Sysuev, переможець шоукейсу Kyiv Music Days у номінації «Вибір НСК Олімпійський» і проекту «Розкрутка» на телеканалі Music Box UA представляє новий EP. Він має назву ‘Good Life’ і повертає нас у найкращі часи поєднання жанрів хіп-хоп, фанк, вест-коуст і соул музики, що панували у середині 90-х років. Sysuev досить довго співпрацював з американськими лейблами, випускав окремі сингли і альбом “MmrZ”, проте новий реліз ‘Good Life’ все ж вирішив запустити на власному інді-лейблі.

Як зазначає артист: «Ера великих музичних корпорацій, мейджорів, лейблів вже у минулому. Вони тільки шкодять артистам. Я мабуть вже готовий написати велику за обсягом книгу на цю тему. Альбом ‘Good Life’ дуже особливий, він є квінтесенцією мого музичного шляху, тому я випускаю його на власному лейблі. Коли писав альбом, я не шукав компромісів, не шукав мейнстрим, швидкий хайп, просто робив усе так, як відчував, як давно хотів. Blue-eyed Soul артист, білий хлопець, який створює чорношкіру музику, так було і так буде. Ми створили альбом поза часом та модою. Його можна включити через багато років, і він буде звучати так само яскраво. За це окремо хочу подякувати саундпродюсеру альбому Kodzu і Na Hati Records за якісний мастеринг.»

Альбом ‘Good Life’ наразі жваво обговорюється музичними критиками, журналістами, блогерами різних країн.    
Дізнайтеся більше про: SYSUEV

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: