Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

CLOUDLESS повертаються: з новим вокалістом та потужним поп-рок хітом «Drown Me Down»

CLOUDLESS повертаються: з новим вокалістом та потужним поп-рок хітом «Drown Me Down»


CLOUDLESS представили пісню для Нацвідбору на Євробачення: потужний рок-хіт з новим вокалістом.

«Ми переродилися та готові заявити про себе. Голосно та яскраво», - говорить один із засновників гурту CLOUDLESS Антон Панфілов.

Його віра в проект, енергія та завидний ентузіазм рухають CLOUDLESS до нових вершин. Менше року тому гурт випустив відмінний, концептуальний альбом «Маяк» - стильний, хітовий поп-рок про екзистенційний пошук та подолання. Реліз мав всі шанси стати одним з найпомітніших записів 2019 року, але сталося непередбачене: відразу ж після виходу альбому гурт покинув вокаліст та автор пісень Євген Тютюнник. Пісні з альбому «Маяк» були його особистою історією. Складно було уявити, як їх співав би хтось інший.

У той момент всі чітко розуміли: гурту потрібен повний перезапуск. Але де знайти в собі сили на новий етап, коли все вклав в альбом, який щойно вийшов?
На загальний подив CLOUDLESS не здалися! Знайшли нового вокаліста. Ним став фіналіст Х-Фактора молодий і талановитий Юра Каналош. І нового гітариста Михайла Шатохіна. Повністю змінили звучання. Додали більше енергії, потужності та напору. CLOUDLESS версії 2.0 - це вірні наступники Muse. Патетика, чіпкі хуки та дорогий лиск футуристичної електроніки поміж забійних гітарних рифів. Новий сингл «Drown Me Down» - справжній бенгер! «Пісня чемпіонів» з ряду тих, що піднімають дух в той момент, коли потрібно вставати та продовжувати боротьбу. Власне, самі хлопці так її і трактують:

«Це пісня для тих, хто перебуває в критичній ситуації. Пісня-заклик: ніколи не здавайся! Подивися на нас. Різні люди та обставини намагалися нас втопити, але ми все ще тут - з новими обличчями і з новими силами!», - пояснює Антон.Новий вокаліст гурту зазначає, що для нього «Drown Me Down» - це ще і пісня про боротьбу з власними страхами і сумнівами: «Це все ілюзії, які не дозволяють нам піднятися. Ми так прив'язані до матеріальних цінностей, що часом забуваємо про душу й про те, що дійсно важливо. Але ж ми самі пишемо свою історію. Тому ніхто не повинен вказувати нам - як жити і що робити. Головне, про що ми повинні пам'ятати, навіть у найскладнішій ситуації необхідно продовжувати вірити і любити, тому що віра і любов - це наймогутніша зброя, що була подарована людству».

З композицією «Drown Me Down» гурт візьме участь у Нацвідборі на Євробачення 2020. Варто нагадати, що першу популярність CLOUDLESS принесла пісня «VDCHVT» і «Між Світами», які стали саундтреками популярного молодіжного серіалу «Школа». Тому сумніватися не варто: на Євробаченні у гурта буде потужна підтримка не тільки від шанувальників альтернативного року, але й серед юної аудиторії - фанатів серіалу.


    
Дізнайтеся більше про: CLOUDLESS

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: