Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Світ на межі! Пре-апокаліптична сага від львівського гурту Incomer

Світ на межі! Пре-апокаліптична сага від львівського гурту Incomer


Незалежне електронік-рок тріо зі Львова «Incomer» нещодавно оприлюднило шостий сингл «Ed Myers» в дусі гранджово-електронної пре-апокаліптичної саги.
Чому саме пре-апокаліптична? Не секрет, що людство уже давно на порозі екологічної катастрофи. Ми занедбали не тільки свою планету, а й самих себе. Чого тільки варті постійні міжнародні та расові конфлікти… Та головне питання у тому, чи зможемо ми усі об’єднатись в мирі та спільно протистояти викликам найближчого майбутнього.

Події в треку - це і є своєрідне послання майбутньому поколінню (чи поколінням), заклик ставати більш усвідомленими у способі життя та взаємодії між собою та оточенням, доки не дійшли до точки неповернення. Адже далі буде наступний абзац, або кінець оповідання, такий собі перезапуск франшизи «Історія людства».

Чим більше ми працювали над композицією, тим більше вимальовувався світ, схожий на пейзажі і героїв фільму «Скажений Макс», саме старої версії, 79-го року з Мелом Гібсоном у головній ролі. Фільм яскраво підходить для опису образів, які виникали у нас в голові.

Це один з небагатьох треків, в якому ми не хочемо нічого змінювати. Ми останнім часом стали прихильниками простих композиційних структур, більш «попсових», але структура «Ed Myers» створювалась ще кілька років тому, коли ми були більш «експериментальними». В пісні присутні два різні пре-хоруси і обрізаний перший приспів, що робить незвичним загальний мотив.


Важливі елементи композиції - це барабани і вокальний “чоп” (нарізані у випадковому порядку і сильно оброблені слова, що з’являються на початку). Саме вони відображають послання майбутнім поколінням, яке вони отримають уже в неповній, пошкодженій версії, що пройшла через роки.
Кістяком композиції є готовий барабанний луп. Нам сподобалась його фактура (у нього таке вінілове тріп-хопове звучання) і ми його трішки нарізали під потреби ритму.

«Ed Myers» має “техногенний” характер. Тому виникла ідея додати індустріальні звуки бочок та “барелів”, які чудово лягли і в іншу версію пісні, про яку ми розкажемо згодом. Адже це ще не кінець і буде продовження, уже українською мовою. Тож не гаймо часу - «You have a chance – Counteract!»

Прослухати композицію Ed Myers гурту Incomer:


    
Дізнайтеся більше про: Incomer

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: