Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

6 березня 2021 року відбулась прем’єра авторського музичного проекту Святослава Вакарчука під назвою «Оранжерея»

6 березня 2021 року відбулась прем’єра авторського музичного проекту Святослава Вакарчука під назвою «Оранжерея»


Це третій музичний проект Вакарчука поза межами «Океану Ельзи» (перші два – «Вночі, 2008 та «Брюссель», 2011), записаний як за участі окремих учасників ОЕ, так і запрошених музикантів й, вперше, вокалістки.

Альбом проекту «Оранжерея» вже доступний на всіх цифрових та стрімінгових платформах.
Слухати "Оранжерею": backl.ink/orangery

А згодом з’явиться й на фізичних носіях – вінілі та, можливо, CD. На сьогодні також в роботі відеоверсія live-презентації «Оранжереї», яка відбудеться на ресурсах Megogo та матиме вільний доступ до перегляду. Дату трансляції буде повідомлено пізніше.

Святослав Вакарчук, автор «Оранжереї»:

ПРО НАРОДЖЕННЯ ІДЕЇ ПРОЕКТУ
«Ідея «Оранжереї» виникла в процесі творчої медитації під час карантину. Минулий рік пройшов в дивних станах: ти читаєш новини і здається, що вже світло в кінці тунелю, але потім нова хвиля - і знову все майже завмирає. Для музикантів, таких як Океан Ельзи, стадіонні концерти були однією з основ діяльності і ми мали план випустити новий альбом наприкінці 2020-го чи навесні цього року, анонсувати великий тур. Проте карантин та пандемія все змінили.

У певний момент, працюючи в студії, в мене виникла думка зробити камерну, якщо хочете затишну, нову музичну історію. Сьогодні час, коли люди хочуть заглиблюватися в себе, слухати свої переживання. Я, як людина творча, не став винятком. До того ж минулий рік для мене став непростим часом важливих подій, які привели до певного переосмислення. Це був час випробувань, час втрат, до того ж – найбільших: минулого року пішов з життя мій найближчий друг, мій тато. І я почав писати дуже багато пісень, частина з яких і знайшла своє місце в «Оранжереї». За минулі два роки написав десь стільки ж, як за останні десять років до того!»


6 березня 2021 року відбулась прем’єра авторського музичного проекту Святослава Вакарчука під назвою «Оранжерея»


ПРО СКЛАД ПРОЕКТУ
«В запису «Оранжереї» взяли участь, окрім мене, троє музикантів Океану Ельзи – Денис Глінін, Мілош Єліч та Денис Дудко. П'ятий учасник ОЕ - гітарист Влада Опсеніца - одружився, і оскільки його дружина мешкає в Америці, то він, наразі, живе на дві країни. З початком пандемії, перманентних локдаунів, йому літати стало складно. Тому ми в проекті «Оранжерея» вчотирьох з ОЕ.

Також я запросив долучитись до нас джазових музикантів, які зіграли на духових, Сергія Сидоренка та Олександра Чаркіна. А ще, і це дуже важливий для мене новий досвід, включити повноцінний жіночий вокал. Окремі пісні виконує молода, талановита співачка Віталіна Мусієнко. Свого часу ви могли бачити її у складі моєї команди на вокальному шоу «Голос країни». В тому сезоні вона, до речі, перемогла».


ПРО НАСТРІЙ АЛЬБОМУ
«Коли ви послухаєте «Оранжерею», може скластися враження, що в ньому немає мегадрайву притаманного «Океану Ельзи» чи рок-н-ролу. Активного й справді немає, це було свідоме рішення, але внутрішній драйв - дуже потужний. Є пісні, які особисто у мене викликають шалені емоції. І робили ми їх не так, як завжди. Ми взагалі жодного дня не провели на репетиційній студії до запису. Все робилося одразу на студії звукозапису. Тобто приходили на студію і одразу писались по живому».


ПРО НАЗВУ
Назву «Оранжерея» я вигадав під час бігу. Це була середина осені, почало опадати листя з дерев, ставало холодно. Я біг і думав, що скоро прийде календарна зима, а така собі «моральна зима» з карантинами, дистанціями та іншим триває вже майже рік. А людям же потрібно відчувати тепло, в усіх сенсах. Оранжереї і є таким місцем, де навіть взимку можна повернутись до літа. Так я і вирішив назвати проект. І відео на пісню «Знову» ми зняли саме в оранжереї на столичному ВДНГ.


ПРО РЕЛІЗ
Платівка вийде 6 березня. Для мене це символічна дата. Це день народження мого тата. В цей день я буду у Львові. Буду займатися важливою справою – ми створюємо Фундацію Івана Вакарчука, про що розповім згодом. І в цей день вийде Оранжерея.


«Оранжерея»

Треклист

1. Оберіг
2. Лиш для нас
3. Без причини
4. Знову
5. Моє серце
6. Понад усе
7. Вогонь
8. За крок до неба
9. Зоре моя
10. Не зачиняй в спальні вікно
11. Саме та
12. Диво

Автор – Святослав Вакарчук
Музичні продюсери - Святослав Вакарчук, Мілош Єліч, Денис Дудко, Денис Глінін

Над альбомом працювали:
Святослав Вакарчук – автор музики і слів; фортепіано, мелотрон, вокал
Мілош Єліч – гітара, рояль, синтезатор
Денис Дудко – акустична гітара, бас-гітара
Денис Глінін – кахон, барабани, перкусія
Віталіна Мусієнко – вокал
Сергій Сидоренко – труба, флюгельгорн
Олександр Чаркін – тромбон, бас-труба

Спеціальний гість - Владімір Опсеніца, гітара (5, «Моє серце»)

Запис, зведення: Studio Boutique888
Інженери: Ігор Пригоровський, Олександр Зюзін-Зінченко
Mastering: Gateway Mastering Studios, Bob Ludwig

Project & album design: Same & Friends Agency
Creative Director: Sasha Sementsev
Account Director: Kseniia Iefremova

    
Дізнайтеся більше про: Святослав Вакарчук Океан Ельзи

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: