Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Український гурт «Фолькнери» дав перший сольний концерт у карантинному Єгипті

Український гурт «Фолькнери» дав перший сольний концерт у карантинному Єгипті


Етно-гурт «Фолькнери», що недавно презентував новий кліп на пісню «Ра», дав перший сольний концерт у Єгипті. Також це перший живий концерт гурту за час понад річного карантину.

Виступ відбувся 4 квітня у місті Дахаб, що у Південному Синаї. Тут музиканти вже другий місяць перебувають у межах власного мандрівного проєкту «Двоколісні хроніки».

У зв’язку із карантинними обмеженнями, концерт відбувся на відкритому повітрі – на даху місцевого ресторану Seaduction Dahab. На події були присутні 50 відвідувачів: як українців, так і іноземців: єгиптян, британців, французів та ін.

Подію організувала українка Варвара Франко, що тимчасово проживає в Єгипті. На підготовку до події гурт мав лише тиждень. Раніше з України їм спеціально передали їхні музичні інструменти: японський тайшо кото та непальський барабан. Перед виступом зробили три репетиції. Вирішили грати як традиційні україномовні пісні, переважно, з альбому «Сон», так і англомовні, що увійдуть до нового альбому.

Як розповів учасник гурту Володимир Муляр, усього протягом півторагодинного концерту виконали 20 композицій, серед яких: «Іванко», «Сальвія», «Сон», «Ра», «Вібрації», «Карчата», «Ой рано», «Доріжечка» та інші. Зіграли також нову пісню «Paradise» та ще кілька нових атмосферних композицій, традиційні весільні пісні в супроводі японського тайшко кото.

Український гурт «Фолькнери» дав перший сольний концерт у карантинному Єгипті


До виступу долучився і 4-річний син музикантів Марко, який заспівав для присутніх приспів із хіта The Beatles «Yellow Submarine».

«Це було дуже душевно й натхненно. Слухачі підспівували знайомі тексти, рухалися в такт українських та африканських автентичних ритмів. Це єднання, обмін енергіями дуже окрилює. Особливо, в такі складні, виснажливі для всього людства часи. Сподіваємося, пандемія нарешті закінчиться, і ми знову зможемо безперешкодно мандрувати й ділитися своєю музикою зі всім світом», – наголосила вокалістка гурту Ярина Квітка.

Деякі присутні були так розлучені виступом, що не стримували сліз. І згодом ділилися, що дуже вже скучили за Україною.

В Єгипті «Фолькнери» перебуватимуть до середини травня і планують дати тут ще кілька концертів. Також музиканти готують новий альбом і складають музику до моновистави «Коловорот».

Український гурт «Фолькнери» дав перший сольний концерт у карантинному Єгипті


Гурт «Фолькнери» заснували 2009 року Володимир Муляр та Ярина Квітка. Музиканти працюють в жанрах етно- та дарк-фолк. Збором етнографічного матеріалу, створенням та популяризацією своєї музики гурт часто займається в експедиціях Україною та світом в межах власного проєкту «Двоколісні хроніки».

Дискографія гурту складає два альбоми: «Корисні речі» (2013) та «Сон» (2018). На дев’ять пісень гурту зняті відеокліпи. 2020-го «Фолькнери» створили саундтрек до відеогри «Hungry Shadows».

Гурт бере активну участь в різноманітних фестивалях України та світу. У 2011-му «Фолькнери» стали найкращим етно-колективом року, а також отримали приз глядацьких симпатій на міжнародному фестивалі-конкурсі «Mikołajki Folkowe» в Любліні. 2019 року музиканти виступили на найбільшому у світі готичному фестивалі Wave-Gotik-Treffen у Ляйпциґу. За час існування гурт дав понад 100 концертів у 18 країнах світу.


    
Дізнайтеся більше про: Фолькнери

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: