Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Гурт Folknery зняв кліп в Норвегії

Гурт Folknery зняв кліп в Норвегії


Український гурт Folknery презентує кліп на пісню “Іванко”. Учасники гурту Ярина Квітка та Володимир Муляр рік тому зіграли концерт на віддаленому острові Трена, що в Норвегії, а також там відзняли відео на новий кліп. Місцеві пейзажі так зачарували музикантів, що вони (обожнюючи все знімати під час мандрівок), просто не могли не зафіксувати цю красу на камеру. Трена – місцина, оповита спокоєм, незайманістю, відчуттям наче от-от вигулькне звідкість троль (місцеві жителі всерйоз вірять в них). Це така особлива містика та водночас легкість, яку музиканти, будучи теж такими за своєю суттю, відчули і передали своїм шанувальникам крізь візуальну призму. Фолькнери відомі своїм містичним та глибинним чуттям звуків-вібрацій, які є основою їх творчості. Глибина Ярининої суті та сила етнічного голосу у поєднанні з віртуозністю Володимира творять нове та відкривають його іншим, як насолоду, всеосяжну любов та безкінечну гармонію. Фолькнери – ті, хто цінує природу та її енергію, яка дається їм як основа в творчості.

“Ми мали дві вільні годинки між концертами, презентаціями, майстер-класами на острові Трена, тож вирішили зняти щось. Я взяла у місцевої мисткині шапку, як елемент стилю, знайшла оленячі хутра, зробила собі мейк, Володя запустив дрона і ми почали знімати. Потім відео довго лежало в архіві. Я носилася з картинками кліпу в голові і хотіла, аби друзі-режисери мені змонтували кліп. Але ніхто з них не бачив і не відчував того, що я. Тому, переглянуши архіви багато місяців потому, я остаточно побачила всеосяжність душі та світу героїні. І таки наважилася випустити в світ свою дебютну роботу. Так, я виступила режисером. Володя, мій чоловік та засновник гурту Фолькнери – оператором, він же ж монтував відео і терпів всі мої режівскі витребеньки. Рада, що візуалізований «Іванко» летить у світ!», ділиться Ярина Квітка.

Зйомки тривали лише дві години. Всі кадри окрім одного (цікаво, чи глядачі здогадаються, якого саме) зроблені дроном.

Перегляньте нове відео гурту Folknery “Іванко”:

Режисер, стиліст – Ярина Квітка;
оператор, монтаж – Володимир Муляр.

Народну версію пісні музиканти записали в Австралії від українки діаспорянки у 2015 році.
Слова – народні, музика – Folknery (вокал – Ярина Квітка; ударні, тайшо-кото, клавішні та саунд-продюсування – Володимир Муляр).

Про гурт:
Folknery – український етно дует, що мандрує світом і у своїй музиці використовує звуки-вібрації різних країн, міст, місць... Музика Фолькнерів – це магія, це космос, це потужна енергія інь та ян, це мікс прадавньої пісні і традиційних інструментів з урбан-електронним аранжуванням.

Folknery – це Ярина Квітка (вокал) та Володимир Муляр (ударні, клавішні, тайшо-кото, сопілка, аранжування, саунд-продюсування)

Folknery зіграли сотні концертів у 17 країнах світу на різних майданчиках від Великої Британії до Австралії. Їм не принципово, якою є сцена – хай-тековою чи імпровізовано-вуличною. Головне – дарувати людям щастя та відкривати неосяжну енергію української культури через музику.


    
Дізнайтеся більше про: Folknery

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: