Авторизація
 
  • 18 вер: Вперше за два роки: переможець «Х-фактору» презентував новий ліричний хіт 
  • 17 вер: Піаніст-віртуоз Євген Хмара виступить з камерним концертом у Caribbean Club 
  • 16 вер: Всеволод Мірчук - Я тобі галантно не вклонюся 
  • 14 вер: Вперше! Оксана Муха везе «Найгарніші пісні України» у Маріуполь, Краматорськ та Сєвєродонецьк! 
  • 13 вер: Друга ріка презентує «Останню» пісню 

Музикант і композитор Emil Khachaturian став переможцем музичного конкурсу «Alley of Stars»

Музикант і композитор Emil Khachaturian став переможцем музичного конкурсу «Alley of Stars»


23 серпня 2021 року журі 6-го сезону міжнародного конкурсу «Alley of Stars» одноголосно визначили володаря GRAND PRIX серед конкурсантів у номінації «Інструментальна музика». Ним став музикант-гітарист, композитор Emil Khachaturian зі своєю авторською композицією «Endless Flow».

Слухати композицію можна за посиланням (відео):


Через пандемію, багатожанровий музичний конкурс проходив онлайн, але це не завадило українсько-ізраїльському музиканту завоювати найвищу нагороду. Зі слів композитора, ця нагорода стала для нього приємною несподіванкою.

Еміль-представник сучасної інструментальної музики, учасник багатьох міжнародних конкурсів, багаторазовий володар GRAND PRIX та Лауреат 1 ступеню, народився і виріс в Україні. Зараз проживає в Ізраїлі.

"Кожен талант має право стати зіркою, а кожна зірка є важливою для України і всього світу! Сьогодні «Бравісимо!» і GRAND PRIX від журі отримує талановитий композитор Emil Khachaturian, музика якого лікує душу" - так оголосили переможця конкурсу.

Музика маестро вразила не тільки журі, а й організатора, головного продюсера Творчої екосистеми «Музика» А. Мірошниченко.

Еміль також отримав пропозицію про подальшу співпрацю, а саме членство в журі міжнародних конкурсів проекту Constellation World Talent Network.

Тисячі конкурсантів на перемогу докладають максимум зусиль, щоб продемонструвати свою творчість перед широкою публікою, але лише кілька з них стають переможцями!


    
Дізнайтеся більше про: Emil Khachaturian

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: