Авторизація
 
  • 24 травня: Гурт GG ГуляйГород згуртовує людей новою роботою «Ой Весна, Весна» 
  • 24 травня: ВАСЯЯН анонсував новий сингл «ММ» для меломанів 
  • 24 травня: Tom Soda випустив футуристичне відео на народний хіт «Черемшина» 
  • 21 травня: Чи правдиво Шугар заспівав про українське село? 
  • 21 травня: Співак GREMO презентує відеокліп American Ukrainian, відзнятий у місцях бойових дій 

Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”.

Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”.


Emil Khachaturian 14 січня 2022 року презентує свій перший інструментальний альбом з оригінальною назвою “Intimate”.

До альбому увійшло 8 композицій і він вже доступний на всіх цифрових платформах: Apple Music, Spotify, SoundCloud та ін.

Зі слів самого композитора, так як в альбомі звучить тільки гітара, без додаткових музичних інструментів, з'явилося бажання дати назву “Intimate”, що означає в перекладі на українську - інтимний. В результаті вийшла така щира розмова зі слухачем. Вісім композицій, вісім різних прожитих історій, які відобразились у цій музиці.

Для шанувальників маестро - це довгоочікуваний альбом! Окрім відомих творів, що полюбилися широкій публіці, до альбому увійшли абсолютно нові, неймовірні за красою композиції у виконанні музиканта. Акустичний альбом «Intimate» вийшов легким, чарівним, що дозволяє відірватися від метушні та розслабитися.

Emil Khachaturian в минулому офіцер Збройних Сил України, а нині успішний музикант. Його працьовитості можна лише позаздрити. Він впевнено та стрімко завойовує світ шоу-бізнесу. В 2020 році його треки зазвучали на багатьох радіостанціях світу. У минулому році Еміль презентує нові кліпи, бере участь у Міжнародних музичних конкурсах, виборює вищі нагороди: багаторазовий володар Гран-Прі, Лауреат 1 ступеня.

Унікальність альбому ще й у тому, що записувався він не на дорогій модній звукозаписуючій студії, а в тихій домашній обстановці з гарним студійним звуком під чуйним керівництвом звукорежисера Світлани Фалій.

Посилання на альбом:
https://music.apple.com/ua/album/intimate/1603348001?l=ru


    
Дізнайтеся більше про: Emil Khachaturian

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: