Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

«Антитіла» зігріли «Сонцем» львів'ян (фото)

«Антитіла» зігріли «Сонцем» львів'ян (фото)


14-го лютого з міста Лева, «Антитіла» розпочали свій наймасштабніший за всю історію тур. Концерт тривав більш ніж дві години. Зал «Південного ЕХРО» був переповнений шанувальниками. Музиканти зіграли 9 композицій із нового альбому «Сонце», що містить вже такі відомі хіти як: «Танцюй», «Одинак», «Люди як кораблі», «Дунай», та більше 20 композицій з попередніх платівок, які вже давно наспівує вся країна. На львів’ян очікувало декілька сюрпризів, які музиканти обіцяють привезти в рамках туру й в інші міста.

«Антитіла» зігріли «Сонцем» львів'ян (фото)
«Антитіла» зігріли «Сонцем» львів'ян (фото)


Тарас Тополя: «Дивне відчуття. Його важко передати словами. Але коли ти виходиш на сцену під крик тисяч людей, який зносить тобі барабанні перетинки, а потім ці люди співають всі слова пісень, які ми лише нещодавно випустили в світ - це щось на грані ейфорії. Це настільки надихає і переконує нас, що ми на правильному шляху. Ми дуже цінуємо наших прихильників, наших друзів по пісням. І завжди намагаємося віддаватися на повну заради і для них».

Святослав Роман («SviatPromo»-організатор концерту): «Насамперед хочу подякувати публіці, яка нам довірила цей вечір. Найбільше щастя для організаторів-це бачити щасливі обличчя музикантів і глядачів після концерту! Судячи з багатьох позитивних відгуків, все вдалося, за що окрема подяка спільній команді гурту «Антитіла» і «Sviatpromo».


«Антитіла» зігріли «Сонцем» львів'ян (фото)
«Антитіла» зігріли «Сонцем» львів'ян (фото)


Також, у День Закоханих не обійшлося без сюрпризів! Прихильник гурту наважився освідчитися своїй коханій прямо на сцені Хлопець запропонував свою руку і серце на очах у трьох тисяч людей і отримав омріяне «Так» у відповідь.

Попереду у групи більше 30 міст Україною, а у березні «Антитіла» дадуть рекордну кількість концертів, а саме - 28! Чекайте на «Сонце» у своєму місті!

Нагадаємо, що на початку лютого відбулася радіо-прем’єра ще однієї композиції з альбому «Сонце» - драматичної пісні «Дунай»:    
Дізнайтеся більше про: Антитіла

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: