Авторизація
 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 
  • 01 травня: Концертний травень у Caribbean Club: культовий клуб оголосив про відновлення роботи 
  • 29 кві: Вийшов альбом українсько-американської групи Vinok 
  • 28 кві: Сміливе перевтілення: Ярослав Рогальський кардинально змінив імідж до виходу нової пісні 

Brunettes Shoot Blondes виконали українську пісню в ефірі словацького радіо

Brunettes Shoot Blondes виконали українську пісню в ефірі словацького радіо


Під час європейського туру, гурт Brunettes Shoot Blondes заспівав українську народну пісню «Хей, соколи» у програмі найрейтинговішого радіо Словаччини «Fun Radio». Радіостанція залишається однією з найпопулярніших протягом 26 років.

Brunettes Shoot Blondes не упустили можливості розповісти про свою країну.
«Всі наші треки англійською мовою, але ми дуже хотіли нагадати про те, звідки ми родом. Тому, коли нас запросили на радіо в Братиславі, ми вирішили виконати рідну пісню словацькою та українською мовами», – каже фронтмен Андрій Ковальов.

У пісні йдеться про козака, який сумує за Україною і своєю коханою дівчиною на чужині. «Хей, соколи» полюбили не тільки українці – композиція стала головною піснею в українсько-польському фільмі «Вогнем і мечем». Також вона входить до репертуару багатьох українських і польських фолк-виконавців.

У Словаччині пісня стала популярною завдяки українсько-словацькій кінострічці «Межа», де була використана в якості саундтреку. Фільм отримав приз за кращу режисуру на 52-му міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах. Україна побачить кіно в широкому прокаті в листопаді 2017 року.Нагадаємо, що цього літа в рамках європейського туру Brunettes Shoot Blondes відвідали сім міст в чотирьох країнах: Чехії, Словаччини, Словенії та Угорщини. У вересні цього року гурт продовжить серію закордонних концертів і зіграє на одній з ключових подій в музичній індустрії - шоу-кейсі «Waves of Vienna», який відбудеться в столиці Австрії.


    
Дізнайтеся більше про: Brunettes Shoot Blondes

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: