Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

PANCHYSHYN презентує відео на пісню «Повертайся»

PANCHYSHYN презентує відео на пісню «Повертайся»


Головна ідея кліпу “Повертайся” інтерпретація відомої історії Ромео та Джульєтти, де замість ворогуючих сімей, є конфлікт інтересів та поглядів на життя. Як це часто трапляється у сучасних стосунках. У нашому сюжеті конкурують амбіції та умиротворення, скажений темп та насолода від кожного дня, залежність від способу життя та цілковита свобода дій.

21 століття нав’язує свої стереотипи та стандарти життя - прагнути до успіху, незалежності, першочергово будувати кар’єру. І здебільшого люди обирають саме такий шлях, на якому гублять себе справжніх. Отож, кліп “Повертайся” це не просто історія про стосунки з коханою людиною - це історія про стосунки із самим собою. Це спроба показати, що коли ти по справжньому зрозумієш себе та повернешся до себе справжнього - тільки тоді ти будеш щасливим.

Сюжет кліпу розказує історію закоханої пари, в якій головна героїня - Настя Корженовська - живе в сучасному мегаполісі. Досягла успіху у кар’єрі, займає керівну посаду та має великі перспективи. Левова частка її життя - це шалений графік, де безкінечні зустрічі, наради, переговори, відрядження. Вона успішна і незалежна. Проте вона часто задумується чи це приносить радість, чи встигає в потоці вічних справ насолоджуватися своїм життям?

А головний герой - Остап Панчишин - живе зовсім протилежним життям. Його дні проходять в затишному дерев’яному будиночку серед лісової тиші. Там, де спокійно, і легко бути собою, де ясно чути власні думки та бажання, де немає перегонів за досягненнями та нагородами. Де легко насолоджуватись простими радощами життя.

Вони по-справжньому кохають один одного та бажають бути разом. Але хто зробить цей перший крок?

Насправді сюжет кліпу дещо автобіографічний - в загальних рисах він розказує реальну історію, яка відбулася в житті музиканта 6 років тому.

Що хочемо сказати?
Метафорично: “якщо хочеш йти швидко - йди сам, якщо хочеш йти довго - ідіть удвох”. Тобто серед усього важливого в житті найважливіше - це стосунки з близькою людиною. Звичайно не йдеться про вибір “або”/”або” (або кохання - або успіх). Мова про внутрішню силу змінювати своє життя, коли те, що ти робиш зараз не приносить тобі радості. Чому це так важливо? Тому що іноді відмовитись від чогось буває навіть складніше, ніж отримати щось нове!...

Де знімали?
Кліп знімали в трьох різних локаціях: в Карпатах (шале Charlton Estate, с Яблуниця), в Києві (коворкінг ПеремогаSpace) та в чудовій квартирі у Києві (ЖК Французький Квартал)

Хто знімав?
Режисером цього кліпу є брат Остапа Панчишина - кліпмейкер, музикант та художник - Лесь Панчишин

Пару слів від Остапа Панчишина:
Окрім головної ідеї кліпу та технічних моментів зйомки, особливо приємно те, що у зйомках взяли участь друзі Остапа: колишні учасники групи “Антитіла” Денис Швець (а нині барабанщик групи PANCHYSHYN) та Нікіта Астраханцев, журналіст та телеведучий Данило Мокрик, радіоведучий Дмитро Стойловський та колишній учасник групи “Йорий Клоц” Ярко Себало. Тож робоча атмосфера на зйомках була дуже весела та невимушена, незважаючи на сюжет.

Переглянути відео PANCHYSHYN на пісню «Повертайся»:

    
Дізнайтеся більше про: PANCHYSHYN

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: