Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Нова пісня та відео «Музика» гурту Фranko'

Нова пісня та відео «Музика» гурту Фranko'


Нова композиція «Музика» гурту Фranko' говорить про важливість мелодій в нашому житті. Про те, як пісня може врятувати, підтримати, дати натхнення і поштовх до нових вершин. Для кожного музика – це щось особисте, свій власний світ зі своїми особливими історіями. Музика подібна до одухотвореної субстанція схожої на живу воду із казок, яка воскрешає мертвого героя. І навіть не дивлячись, що у кожного всередині звучить своя музика, саме вона всю вічність залишається зрозумілою одне для одного мовою. Саме в цьому і полягає її сила: бути такою різною, але в одночас об’єднувати, залишатись зрозумілим для всіх відлунням душі. Саме в ній ми і можемо знайти частинку себе, а можливо і саундтрек до нашого життя.

Офіційне арт відео обережно доповнює ідею композиції «Музика». Картинка кадру ілюструє всі ті емоції, що заховані в нашому тілі і свідомості. Пальто нарозхрист символічно демонструє оголену душу повну натхнення з якої і народжується та сама музика. Із вражень, переживань й емоцій вона перетворюється у мелодії та рух. Разом із тим відео демонструє собою сміливість в діях. Сміливість вивернути себе навиворіт, не бути обережним, робити як відчуваєш. В сценах розкривається свобода обирати самому свій шлях, залишитись незахищеним, розхриставши свою душу усьому світу. Адже ми часто намагаємось виглядати ідеальніше, зібраніше, красивіше для уявного «когось», але нехтуючи своїми істинними відчуттями. Проте для кожного з нас наступає момент, коли немає куди діти потребу бути собою, коли внутрішнє світло, інколи несподівано для нас самих, осяєю темний простір довкола… Наступає момент усвідомлення , що всі ми унікальні, що ніхто з нас вже ніколи не повториться, коли неможливо більше приховувати свою сутність, і душа буд-якою ціною прагне відкритись цьому світу. І наша мета - навчитись бачити красу у собі та довкола, не боятись її демонструвати і надихати інших до таких вчень, сміливості та нових звершень.Історія створення пісні «Музика»
Пісня написана Катериною Стаценко, авторкою та солісткою Фranko'. Одного дня вона посварилась із важливою людиною – день зовсім не складався. Зупинившись на одному зі світлофорів, вона була переповнена відчуттям крику та плачу... але свій внутрішній крик почула поруч. Вона подивилась туди, звідки йшов звук: прямо посеред дороги стояв хлопець і волав. Вона його вже бачила раніше. Вона знала, що він не мав дому, він часто блукав околицями, а в його вухах завжди були навушники. Коли він слухав музику, його обличчя було сповнене вмиротворення. Проте зараз навушників не було... Катерина вирішила, що він так жахливо кричить, бо йому боляче, що він загубив свою музику.

Після того вона його вже ніколи не бачила, а згодом зрозуміла, що в навушниках музики і не могло бути. Ймовірно, він сам придумав свою музику всередині і уявляв як вона грає в навушниках. Але щось зупинило її і він зламався. Саме після таких вражень і народилась пісня “Музика”.

Вже пізніше гурт приніс пісню на студію до продюсера Олександра Ількаєва. Спочатку думали залишити її в варіанті більш живої музики, але Олександр почав експерементувати з додаванням електроніки. Так пісня пережила кілька версій, але в фіналі об’єднала в собі електронний і живий світи.

Історія створення арт відео «Музика»
Першочергово задумувався кліп, був прописаний сценарій, розподілені ролі і домовленості про зйомки з операторами й акторами. В кадрі мало бути багато незвичайних танців. Проте, карантинні обмеження повністю зламали плани аж до закриття всіх можливих майданчиків. Прийшлось шукати нові неординарні рішення. Надихнув на чудову думку актор і колега по театру Катерини, запропонувавши сховати під пальто душу, яка і є музикою. Вже в процесі було прийнято рішення зробити саме арт відео.

У створенні приймали участь:
Ідея – Андрій Косодій
Графіка – Володимир Бойко
Зйомки – Роман Матвієнко, Сергій Циганков
Візаж – Євгенія Борисенко
Режисер – Катерина Стаценко
Організаційні моменти - Олександр Ількаєв (Shining Music Records)
Текст – Катерина Стаценко
Музика – Павло Шустряков, Тетяна Стаценко, Віктор Васьков, Олександр Ількаєв, Катерина Стаценко


    
Дізнайтеся більше про: Фраnko'

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: