Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Прем’єра драйвового відео «Бібліотечний рок-н-рол» - до Всеукраїнського дня бібліотек

Прем’єра драйвового відео «Бібліотечний рок-н-рол» - до Всеукраїнського дня бібліотек


У веселому ролику до нового синглу від тріо «Мар’яничі» знялася сотня бібліотекарок

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Саме до цього дня тріо «Мар’яничі» приурочило прем’єру яскравого відео Олени Чернінької на пісню «Бібліотечний рок-н-рол».

Ця співпраця музикантів і бібліотекарів зовсім не випадкова. Хоча б тому, що лідерка гурту Мар’яна Савка очолює одне із найкреативніших видавництв в Україні – «Видавництво Старого Лева», а свого часу сама Мар’яна шість років працювала в Науковій бібліотеці ім. Василя Стефаника у Львові.

Пісню «Бібліотечний рок-н-рол» тріо «Мар’яничі» записало на студії FoniЯ Records. Слова і музика – Мар’яни Савки. Аранжування - Юрія Романіва та Сергія Гуріна. Операторка і режисерка кліпу – Олена Чернінька. Це вже п’яте відео Олени на сингли від тріо «Мар’яничі».

Героїнями відео стала сотня (!) львівських бібліотекарок на чолі з Ларисою Луговою – директоркою Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва, та Тетяною Пилипець – директоркою Львівської міської бібліотеки для дорослих імені Романа Іваничука.

«Сьогодні в бібліотеках України – понад 50 тисяч бібліотечних працівників, переважно це жінки, - розповідає Мар’яна Савка. – Мені хотілося розвіяти суспільний стереотип про те, що бібліотекарка – це якась «синя панчоха», жінка, яка ховається від життя за стосами книжок. Насправді це далеко не так. Бібліотекарки – дуже драйвові і креативні. Що у відео «Бібліотечний рок-н-рол» й можна побачити: у цих жінок - прекрасне почуття гумору, багато внутрішньої свободи і невичерпний оптимізм!».


Переглянути відео «Бібліотечний рок-н-рол» можна тут:


    
Дізнайтеся більше про: Мар’яничі

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: