Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Beissoul & Einius презентують пісню Momentum

Beissoul & Einius презентують пісню Momentum


Electrofashion дует Beissoul & Einius скоро представлять прихильникам новий альбом Question In The Dark. А сьогодні презентують другий сингл з нього – трек Momentum, в якому здивують нас несподіваною коллаборацією. Режисером і головним героєм став Реван Палюх – модель та учасник першого сезону «Топ-модель по-українськи».

Beissoul & Einius вже не вперше співпрацюють з Реваном – в 2018 році він піднявся на подіум під час показу Electrofashion Show на Siemens Arena, а раніше – в концертному залі Compensa в Вільнюсі. Нагадаємо, що костюми, створені Beissoul & Einius, завжди потребують ексклюзивних моделей. Бо для демонстрації ексцентричних капелюхів, діаметром декілька метрів, або ж нарядів з битого скла необхідний підходящий по типажу герой.

Кліп на пісню Momentum відзняли у вересні у Львові.

«Наші відносини з Україною особливі з першого дня, коли ми приїхали сюди в 2014 році. У нас тут прекрасні друзі та колеги. Ми до цих пір з ними співпрацюємо – віртуальні дороги не заважають нам створювати нові плани та втілювати ідеї. Творчий механізм ніколи не зупинити, і ми вже з нетерпінням чекаємо того дня, коли ми всі знову зможемо попрацювати вживу», – говорить Артурас Žabas – Beissoul, вокаліст Beissoul & Einius.

Momentum – це історія про хлопця, який сміливо занурюється в свої страхи і мрії, який шукає вихід в темряві, та і в житті. Інколи йому приходиться блукати і здригатись від страху, але все таки він знаходить те, що шукає. Momentum – це повідомлення про те, що у всіх нас є ключ до самих себе, до внутрішнього джерела сили та світла, ключ, який неможливо замінити ніякою допомогою ззовні.

Щоб посилити враження від музики, відеокліп був знятий на VHS-камеру 1990 року. Унікальний шум плівки і інші несподівані відео-ефекти створюють особливу атмосферу і підсилюють послання, яке литовський дует хоче передати своїм прихильникам.

«Трек Momentum прийдеться до душі любителям літати по життю на максимальній швидкості. Для тих, хто створив свій світ, не зважаючи на те, як його цінують, сприймають і розуміють», – коментує Артурас.


Дивитись відео:


    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: