Авторизація
 
  • 28 лип: Десь за вікном: Співачка Христина Лугова презентує сингл про життя, яке проходить повз 
  • 28 лип: Make goth great again: The 69 Eyes везуть до Києва новий альбом 
  • 26 лип: Ні Маск, ні Безос, а гурт HeartCore перші освоїли Небо своїм новим треком 
  • 26 лип: Фіналістка відбору на Євробачення презентує трек про внутрішню гармонію та свободу 
  • 24 лип: «Назавжди» танцювальний ROMARO з дебютним альбомом 

У новому синглі гурт JULINOZA виступає за збереження природного потенціалу планети та України

У новому синглі гурт JULINOZA виступає за збереження природного потенціалу планети та України


Гурт JULINOZA презентує сингл-маніфест «Край Дивних Мрій» в абсолютно новому звучанні, який закликає до збереження природного потенціалу планети та захисту тварин від насилля. Трек був написаний у період карантину, коли музиканти особливо гостро відчували потребу в об’єднанні з усім світом, для створення кращого майбутнього та звернення уваги на важливі глобальні питання.

Трек має нове електронне звучання для гурту, оскільки це перша композиція, в якій немає живих інструментів і все створювалося на комп‘ютері та за допомогою аналогових синтезаторів. Композиція викликає містичні відчуття своїм різноманіття у звучанні: від басових, атмосферно-кінематографічних синтів до етнічних інструментів Сходу. Важливими елементами композиції є лейтмотиви в арфі та партія драм машини, які ніби нагадують нам про незворотність та в той самий момент про невід‘ємну красу нашого життя на планеті Земля.

«Головний меседж композиції полягає у тому, що потрібно вже зупинити знущання над тваринами у зоопарках, дельфінаріях, контактних парках та на курортах перестати використовувати тварин для фото. Ми маємо підтримувати усіх звірят у притулках, бо саме зараз їм потрібно ще більше допомоги від нас, ніж раніше. Цитата пісні: “Всі звірята у містах та дерева у лісах хочуть бути з нами, бо так хоче наш час”. І звичайно, старатися не руйнувати нашу планету. Саме зараз час говорить нам, що тільки якщо кожен з нас буде чуйним до природи, у якій ми живемо, тільки тоді ми зможемо втримати всесвіт у злагоді», - говорить саунд-продюсер та лідер гурту, Юлі Запорожець.

У композиції можна почути відголоски українського етносу у вокальних партіях та східний колорит звучання у дусі поглядів Лао Цзи. Нагадаємо, що Юлі Запорожець має східне (корейське) коріння, тому у музиці композитора відчувається любов до східної філософії й відповідне світовідчуття. «Край Дивних Мрій» - це подорож у новий музичний всесвіт гурту JULINOZA.

Кліп «Край Дивних Мрій»:


Відео на композицію «Край Дивних Мрій» знімали на мальовничому Куяльницькому лимані, розташованому на північ від Одеси. Наразі один із найстаріших грязьових курортів України. Його екосистема знаходиться у критичній екологічній ситуації через поступове пересихання. Музиканти звертають увагу на важливість збереження природного потенціалу України, на території якої розташовані скарби світового масштабу.

Широку популярність колектив JULINOZA отримав після участі в таких телешоу, як: "Голос Країни", "Нацвідбір Євробачення", "Танці з зірками". Музиканти представляли Україну на багатьох міжнародних фестивалях. Лідер і композитор колективу Юлі Запорожець є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів (фортепіано, композиція, вокал). Юлі пише музику для фільмів, мультфільмів, мюзиклів, а також симфонічну і камерну неокласику. Музику гурту можна почути у документальному фільмі про Чорнобильську АЕС «Розщеплені на Атоми» каналу 1+1; у серіалах Нового Каналу, таких як: «Київ Вдень та Вночі», «Fake» та у багатьох проєктах українського телебачення.

«Край Дивних Мрій» на цифрових платформах:
https://laconia.streamlink.to/kray


    
Дізнайтеся більше про: JULINOZA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: