Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

Співачка Христина Лугова презентує кліп про емоційне виснаження

Співачка Христина Лугова презентує кліп про емоційне виснаження


Українська pop-jazz співачка Христина Лугова розпочинає екранізації пісень з альбому «Метаморфози». Пісні Христини потрапляють в рейтинг “300 нових пісень українською мовою” за версією Karabas Live, тримаюсь провідні позиції в музичних чартах та хіт-парадах.

Пісня «День цей мине» - була написана одною з перших після річної паузи 3 роки тому. В той момент співачка почувала себе емоційно виснажено, і водночас дуже натхненною у творчому сенсі. Іноді біль дає відчуття, що ти живий. Саме так було й в Христини.

В кожного з нас бувають жахливі дні, місяці, цілі періоди. Якщо не можливо нічого змінити, дуже важливо пам’ятати, що це мине. Все змінюється. Важливо дочекатись свого завтрашнього дня, адже там може бути все зовсім інакше.

«Досить довго і несвідомо моя душа перебувала в пригніченому стані, наче під анестезією. Як будь-який гніт, це закінчилось вибухом протесту. Коли в моїй онімілій душі почала відходити ця «анестезія», одне з першого, що я відчула - це біль, і разом з ним - те, що я жива. Я зіткнулась з емоціями, з якими не могла справитись. Водночас розуміла, що це лише емоції, і вони проходять, як і минає невдалий день», - розповідає Христина Лугова.

Нагадаємо, що нещодавно співачка Христина Лугова презентувала пісню «Чарівна зима», яка була написана 11 років тому. І вже незабаром презентує чергову екранізацію з альбому «Метаморфози».

«День цей мине» в YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: Христина Лугова

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: