Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

Наталка Карпа презентує нову пісню «Я так тебе люблю»

Наталка Карпа презентує нову пісню «Я так тебе люблю»


Українська співачка Наталка Карпа, напередодні дня всіх закоханих, презентує новий сингл «Я так тебе люблю». І в черговий раз підтверджує статус однієї з найромантичніших артисток України.

Сонцезалежна Діва зізнається, що цю пісню меломани вже могли чути, але не в такій інтерпретації, та не в такому звучанні. Справа в тому, що в серпні артистка презентувала міні-альбом колискових #карпаколискові​ , на який надихнула її - первісток, донечка Злата. Під номером #5 була колискова для коханого, саме цю композицію, Наталка, разом з своєю подругою, українською поетесою Олесею Садовою, написали у співавторстві.

«Після мого виступу, на презентації міні альбому колискових, до мене підходили різні люди і виявляли захоплення композиціями, але особливу увагу привернула саме колискова #5. А експерти музичної індустрії порекомендували зробити повноцінний трек, форматний для радіостанцій, і для телеканалів» — розповідає Наталка.

Ідею співачка взяла до уваги, і разом зі своїм саундпродюсером, з яким працює більше п’ятнадцяти років, Андрієм Бакуном по новому інтерпретували колискову для коханого. В цьому випадку сама співачка виступила автором композиції - написавши новий текст пісні.«Ще коли записували альбом, я відразу Наталці сказав, що п’ята колискова заслуговує особливої уваги — вона добре мала б зайти на більш ширшу аудиторію, а не лише на дитячу», - додає саундродюсер треку Андрій Бакун.

Наталка Карпа запевняє, що у кожну пісню вкладає певний настрій та зміст, особливо коли пісню виконуєш неодноразово - ти наче мантру повторюєш, тому дуже важливо формувати правильний меседж.

«Коли, ти енну-кількість разів бажаєш щастя і щиро молиш Бога про добру долю для родини, ти наче карму, програмуєш для свого майбутнього! Тому, я дуже добре думаю, що писати, і про що співати, - щоб люди підспівуючи притягували правильні цінності і заряджалися позитивом!», - запевняє співачка.


    
Дізнайтеся більше про: Наталка Карпа

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: