Авторизація
 
  • 18 вер: Вперше за два роки: переможець «Х-фактору» презентував новий ліричний хіт 
  • 17 вер: Піаніст-віртуоз Євген Хмара виступить з камерним концертом у Caribbean Club 
  • 16 вер: Всеволод Мірчук - Я тобі галантно не вклонюся 
  • 14 вер: Вперше! Оксана Муха везе «Найгарніші пісні України» у Маріуполь, Краматорськ та Сєвєродонецьк! 
  • 13 вер: Друга ріка презентує «Останню» пісню 

Фінансова романтика: колишній банкір ROMOZA презентує новий сингл «Льоха»

Фінансова романтика: колишній банкір ROMOZA презентує новий сингл «Льоха»


Колишній банкір Роман Гороховських, а віднедавна — артист ROMOZA, презентує новий сингл "Льоха". Це пісня-бувальщина про випадок із життя музиканта. У синглі оспівана історія справжньої (як здавалося) дружби, яка розвалилась через борг. Класичний рок з латиноамериканськими мотивами, як "сміх крізь сльози", підкреслюють комічність та водночас драматичність ситуації.

"Обіцяв у грудні повернути — я не бачив Льоху з того часу" — ось так фінансист, як чоботар без чобіт, залишився біля розбитого корита.

"Буває, трапляється так, що друг дитинства промінює вашу дружбу на 500 доларів. Більшість переконані, що подібне може статися тільки з кимось іншим. Але історія, на жаль, не унікальна, а досить типова. Чи пробачив я Льоху — швидше за все, так. Чи зрозумів? Ні. У світі існує безліч варіантів реструктуризації боргів, звісно, якщо є бажання домовитись", — ділиться досвідом ROMOZA.


Роман сам до останнього не вірив, що історія скінчиться саме так, тому пісня була написана приблизно на рік пізніше, ніж вперше була задумана. Головне запитання, яке артист ставить слухачам: "Чи варто міняти людські стосунки на п'ять зелених малюнків?". Але це вже вирішує кожен сам для себе.

"У житті бувають різні ситуації, кожен періодично стикається з проблемами, в тому числі й фінансовими, і це нормально — просити допомогу та отримувати її. Але у будь-якому випадку головне — залишатися людиною. А дружбу і правда купити не можна", — коментує ROMOZA.


Дисклеймер: будь-який збіг з реальними людьми або подіями НЕ є випадковістю.

ROMOZA — артист-антиейджист з автентичним сріблястим баритоном, автор синглів «Море і вино», «Два шматочки неба», «19 сантиметрів» та «Спи, бо ще ніч». Всі пісні Романа — це справжні історії з життя артиста, пісні-бувальщини. Наразі музикант готується до релізу першого альбому «Майже досконало», а також активно працює над другою музичною антологією.

Сингл “Льоха” в YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: ROMOZA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: