Авторизація
 
  • 24 травня: Гурт GG ГуляйГород згуртовує людей новою роботою «Ой Весна, Весна» 
  • 24 травня: ВАСЯЯН анонсував новий сингл «ММ» для меломанів 
  • 24 травня: Tom Soda випустив футуристичне відео на народний хіт «Черемшина» 
  • 21 травня: Чи правдиво Шугар заспівав про українське село? 
  • 21 травня: Співак GREMO презентує відеокліп American Ukrainian, відзнятий у місцях бойових дій 

Колишній іт-фахівець заспівав про те, як пахне жінка

Колишній іт-фахівець заспівав про те, як пахне жінка


BRSFSKY випустив ароматний кліп під назвою "Пахнеш" відразу у двох версіях — українською та російською мовою. У ньому артист розповідає, чим пахне жінка, і це зовсім неочевидні запахи.

«Давно помітив, що найбільше при контакті з людиною довіряю запаху. Я сам дуже контактний, тактильний, можна сказати — кінестет. А запах — це ж теж про відчуття. Іноді буває навіть так: дивлюся на фотографію і відчуваю запах. Кажуть, це називається синестезія», — коментує BRSFSKY.

Історія створення пісні "Пахнеш" — це цілий спецпроєкт довжиною у два місяці. За словами Дениса, йому спочатку спало на думку одне слово — "пахнеш". Потім він зустрічався з різними людьми — дівчатами, і записував асоціації, які приходили в голову під час зустрічей. Всі вони і вмістилися в пісню "Пахнеш".У синглі лаконічно витриманий баланс між живим і електронним звучанням. Це перша пісня Дениса, де немає ні приспівів, ні програшів. А також це перший кліп артиста, знятий на студії. На знімальному майданчику були залучені 20 метеликів, але, на жаль, всі вони загинули на другий день. У роботі над кліпом взяли участь близько 20 людей, з них 11 дівчат — головних героїнь кліпу.

«Це найприємніша зйомка за весь час. У попередніх роботах я завжди намагався зробити контраст між піснею і відеорядом. А тут мене осінило: кліп повинен служити музиці, посилювати її, адже пісня головніша», — ділиться роздумами BRSFSKY. — Творчість — це моя реакція на світ, мій діалог з ним. Цією піснею я хочу сказати, що кожна людина прекрасна по-своєму. Потрібно бути собою, цінувати свій "запах"».


BRSFSKY — сольний проєкт Дениса Борисовського, родом з Дніпра. Саме він автор нашумілого у 2021 році синглу "SEX", а також колишній айтівець, який пішов у творчість. За плечима Дениса близько 14 релізів, серед них кілька фітів, у тому числі з групою "Green Grey" і солістом із гурту "THE ВЙО". Артист створює музику в інноваційному експериментальному жанрі — метамодерний футуризм. Як говорить сам Денис, його музика для тих, хто стомився від попсовості, масовості, легковажності, поверховості, мейнстримними, трендовості й рутини, це музика нового покоління.


    
Дізнайтеся більше про: BRSFSKY

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: