Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Зустрічайте: Відеоподорож від «Звуки Чорнобиля» з музикою Voin Oruwu

Зустрічайте: Відеоподорож від «Звуки Чорнобиля» з музикою Voin Oruwu


Годинне відео з Чорнобиля, інтерв’ю та нова композиція Voin Oruwu - перший відеострім 2-го сезону “Звуки Чорнобиля”

Проєкт Звуки Чорнобиля випустив перше відео другого сезону свого проєкту Sounds of Chornobyl. Radiation. Це годинна відеоподорож у Зону Відчуження з живим виступом музиканта Voin Oruwu у супроводі візуальної історії з 3D графікою від Валерія Коршунова, інтерв'ю з музикантом та презентацією музичної композиції проєкту від Voin Oruwu.

"Той, хто не пам'ятає свого минулого,
засуджений на те, щоб пережити його знов"


З повагою до минулого та поглядом у майбутнє, запрошуємо вас до медитативної подорожі у Чорнобильську зону відчуження. Ми виводимо відеостріми та живі електронні виступи артистів на новий рівень аудіовізуальної подорожі. Від Чорнобиля реального до віртуального та примарного…

У годинному відео Voin Oruwu грає свій живий виступ спочатку серед покинутих будинків Чорнобиля, а потім у парку розваг міста-привиду Прип’ять, після чого, з 34 хвилини його виступ переходить у віртуальний світ примарного Чорнобиля, відтворений художником, автором проєкту Валерієм Коршуновим.

“Візуальна історія, яку я розповідаю під час виступу Дмитра - це знайомство глядача з темою Чорнобиля та його наслідків. Від покинутих людських домівок у Чорнобилі - до одного з відомих символів катастрофи - колеса огляду Прип'яті. Відео йде від меланхолічного споглядання за природою - до переходу у віртуальний Чорнобиль, де Колесо Огляду стає символом годинника, що рухає та змінює час.

Нам не відомо, чи це стрибок у минуле, де це місце було щойно відкрите і все стоїть нове, чи стрибок у майбутнє, де на цій землі знов будуються атомні станції і ми знов бачимо ЧАЕС. Можливо, це і не годинник, а символічні космічні жорнова, що перекручують людські долі. У будь-якому разі, ця локація стає своєрідною "аномалією", як у "Сталкері" Тарковського та "Пікніку на узбіччі" Стругацьких. Сподіваюсь, ця відеоподорож допоможе глядачам замислитись про долю людей, що мешкали у Прип'яті, Чорнобилі та сусідніх селах. Про долю тих, кого ця "аномалія" торкнулась особисто.” - каже автор проєкту Валерій Коршунов.


Voin Oruwu - київський музикант, діджей та продюсер Dmitriy Avksentiev (також відомий як Koloah), виступає на наймасштабніших музичних заходах України (Brave! Factory / Strichka / Boiler Room х СХЕМА), і за кордоном (CXEMA в Tresor, Берлін). Під ім'ям Voin Oruwu Дмитро створює мультимедійні релізи з візуальною складовою, в яких досліджує технології, майбутнє, науку і мистецтво.

«У мене в принципі така музика відлюдькувата. В тому плані, що вона про пошуки себе, про самотність, про якесь глибинне вивчення себе, своєї сутності. Мені здалося, це дуже органічно вписується в історію Чорнобиля і цієї трагедії. Тому я думаю, що воно звучить десь на одній хвилі. Техно часто асоціюється з Детройтом, який зараз теж місто-привид. Те ж саме можна сказати й про Прип'ять, про Чорнобиль, це теж міста-привиди. Тому техно дуже підходить до цього», - коментує свою музику Дмитро, Voin Oruwu.

Супер швидкісні дрони українців ZBROY, зйомка на 6 камер, унікальна графіка та монтаж - роблять це годинне відео захоплюючим та дозволяють подивитись на Зону Відчуження під зовсім новим кутом. В кінці аудіовізуального перформансу цікаво послухати розповідь та роздуми митців на тему Чорнобиля, а також створену спеціально для проєкту Звуки Чорнобиля нову композицію Voin Oruwu - Voice of ghost town.

Звуки Чорнобиля. Випромінення - це заклик пам'ятати, поважати, відчувати, досліджувати свою історію, землю та зв`язок з нею через музику та сучасне мистецтво.

У другому сезоні Sounds of Chornobyl. Radiation відомі українські електронні музиканти пишуть музичні композиції з використанням звуків природи та оточення, що були записані у Чорнобилі автором проєкту - Валерієм Коршуновим у 2018-му році, та виконують їх у форматі живого виступу у Зоні Відчуження. Вже відомо, що до проєкту також приєднались Woo York, Na Nich і Zavoloka. З запису виступу кожного артиста створюється унікальна відеоробота з елементами 3D графіки, що занурює глядача в неймовірну атмосферу Чорнобильської зони відчуження та допомагає відчути з нею зв’язок.

Дивимось відео:


01:00 Voin Oruwu Live
34:03 Virtual Chornobyl trip by Valeriy Korshunov
51:40 Voin Oruwu Interview
56:18 "Voin Oruwu - Voice of ghost town " track presentation


Проєкт реалізується за підтримки Український культурний фонд, Державне агентство України з управління зоною відчуження, Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення УЗВ.

Про відео Sounds of Chornobyl.
Radiation: Voin Oruwu
Recording date - September 27th 2021
Location - Chornobyl city, Pripyat Amusement park
Над відео працювали / Video credits:
Music artist: Voin Oruwu
Visual artist: Valeriy Korshunov
Produced by SOUNDS OF CHORNOBYL team
Executive Producers: Oleksandr Kiychenko, Valeriy Korshunov, Sveta Korhunova, Sergey Zeinalov
Art Director: Valeriy Korshunov
Project Manager: Oleksandr Kiychenko
Head of Production: Sergey Zeinalov
Camera Crew: Kirill Rusanivskyi, Maksim Kostenko
FPV Drone Pilot: Zbroy Films, Andrei Zbroy, Svjatoslav Zbroy
Drone Operator: Stanislav Kotik
Video Editing & Color: Valeriy Korshunov, Sergey Zeinalov, Maria IllinaПро проєкт Звуки Чорнобиля:
О 2020 було проведено перший проєкт Sounds of Chornobyl
До проєкту було залучено гурти GusGus, KAZKA, «Вагоновожатые», Atomic Simao, Telepopmusic, Bjarki, Dub FX, Сергій Міхалок, Олександр Чемеров, Стасік та KRUTЬ, вони створили нові пісні на основі Звуків Чорнобиля.

    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: