Авторизація
 
  • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
  • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
  • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
  • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
  • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

Неймовірно ніжна та казкова відеоробота Руслани - колискова «Ходить Сон»

Неймовірно ніжна та казкова відеоробота Руслани - колискова «Ходить Сон»


Співачка Руслана зробила неймовірний подарунок для всіх прихильників - відео на авторську колискову «Ходить Сон»! Ця робота сповнена українськими символами та традиціями.

Коли ми спимо, подумки ми мандруємо світами. Коли ми просинаємося, ми народжуємося знову і знову. Ми отримуємо безцінний дар - новий день, нове життя, новий шанс почати все спочатку.

Кліп знімали високо у Карпатах, у автентичному будиночку, де всі речі є реальними та історичними, фактично - музейними експонатами. У відео є дві сюжетні лінії: коли душа мандрує світами уві сні, та коли Руслана у реальному житті гойдає колиску та співає свою пісню!

Руслана розповіла історію створення нової пісні: «Містком до Сну є Колискова, яка голосом Матері вбирає наші страхи і повертає нам наші дитячі мрії! Мелодія. Слово. Спів. Чарівна вібрація Всесвіту.
Я провела безліч експедицій в Карпатах, в яких вивчала гуцульські ритми та мелодії, що подарували нам містичну силу і зробили українські мелодії відомими на весь світ. Під час однієї з експедицій науковець, етнограф з великої літери, Іван Зеленчук, сказав мені, що, якщо я хочу пізнати дійсно автентичні речі, то маю звернути увагу на прадавні українські колискові. Він сказав: «Руслана, послухай наші колискові. Зроби свою, як вмієш, як чуєш. Колискова має чудотворну силу.»


Хата, у якій знімали відео, хоч і збудована вже за сучасності, але наповнена справжніми старовинними елементами. Зокрема, сволок, взятий зі старої гуцульської хати, справжній, традиційний. Всі символи на ньому дуже давні. Вважається дуже намоленим елементом.

На Руслані гуцульська сорочка, пошита зі справжнього домотканого полотна!
Колиска, яка показана у відео, дуже символічна. Їй понад 300 років. Вона зроблена без жодного цвяху. Її знайшли в одній старій хаті і переповідають, що вона там була з моменту, як хату заклали. У ній виколисалося щонайменше 10 поколінь. Тож, ця колиска - справжній зв’язок поколінь!

Неймовірно ніжна та казкова відеоробота Руслани - колискова «Ходить Сон»


Колискова «Ходить Сон» перш за все звучить для Дитини. Саме діти потребують її найбільше. Коли наші душі обирають наших батьків, і ми приходимо на цю Землю, Всесвіт дарує нам Колискову. Щоб відчути себе в безпеці. Щоб відчути себе в спокої. Щоб відчути себе в Любові. Кожна народжена дитина – це душа, яка прилетіла та втілилась з невідомих і невидимих нам світів.

- Збережений в пам’яті чарівний спів матері та батька на все життя сповнює нас мріями та сподіваннями, допомагає творити власне диво - власну Колискову, що закликатиме душу майбутньої дитини та оберігатиме її. - доповнила Руслана.


Дивитись онлайн відео Руслани «Ходить Сон»


Ця пісня зроблена з великою любов'ю для всіх діточок, мам та бабусь, які щодня, щовечора співають пісні своїй малечі. Пісня Руслани «Ходить Сон» вже доступна на всіх музичних платформах.

Неймовірно ніжна та казкова відеоробота Руслани - колискова «Ходить Сон»


    
Дізнайтеся більше про: Руслана

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: