Авторизація
 
  • 24 травня: Гурт GG ГуляйГород згуртовує людей новою роботою «Ой Весна, Весна» 
  • 24 травня: ВАСЯЯН анонсував новий сингл «ММ» для меломанів 
  • 24 травня: Tom Soda випустив футуристичне відео на народний хіт «Черемшина» 
  • 21 травня: Чи правдиво Шугар заспівав про українське село? 
  • 21 травня: Співак GREMO презентує відеокліп American Ukrainian, відзнятий у місцях бойових дій 

Ловіть яскравий танцювальний сингл від Sysuev «Рухай»

Ловіть яскравий танцювальний сингл від Sysuev «Рухай»


Український артист Sysuev представив новий сингл «Рухай», в якому цікаво поєднуються Pop та трендовий RnBass.

Артист у новому релізі додав більш танцювальне звучання, цікаве поєднання різних музичних жанрів та яскраві вокальні мелодії під цікавий біт. Все це створює відчуття знаходження артиста буквально поруч із тобою, на крутій вечірці в оточенні гарних людей. Нова пісня не дозволить вам нудьгувати, піднімає настрій і змушує невтомно танцювати.

Як каже артист: “Новий сингл “Рухай” особливий. Я міг би продовжити лінію попередніх релізів, залишившись у звичному собі Hip-Hop/R&B звучанні. Але все ж таки цього разу вирішив виштовхнути себе із зони комфорту та суттєво розширив музичну палітру, додав танцювальний RnBass вайб. Адже впевнений, що коли артист не ставить перед собою нових викликів, його розвиток зупиняється. А музичний світ потребує, щоб його дивували! Я просто робив у студії все так, як відчував музично, як давно хотів. Ми створили добрий танцювальний сингл. Вірю, що його можна буде включити через багато років, і він звучатиме так само свіжо та яскраво.»

Окрім цього, Sysuev також представив на цю пісню танцювальний відеокліп — колаборацію з італійським режисером Даріо Бальді. Ця відеоробота особлива для артиста: щоб показати все задумане, знадобилося три дні, дванадцять локацій, два вищі навчальні заклади і один великий святковий торт (артист знімав кліп в свій день народження). Вони створили насичений ролик, який знімали на багатьох локаціях за участі професійних танцівниць та різних спецефектів.Зазначимо, трек вже доступний на всіх стримінгових та онлайн-платформах.
https://sysuev.onerpm.link/ruhaj


    
Дізнайтеся більше про: SYSUEV

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: