Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Сингл «Ти Мені Розкажи» - чергова колаборація Світлани Германової (SVIT) і Остапа Панчишина (PANCHYSHYN)

Сингл «Ти Мені Розкажи» - чергова колаборація Світлани Германової (SVIT) і Остапа Панчишина (PANCHYSHYN)


Сьогодні знову два незалежні й неординарні музиканти Світлана Германова та Остап Панчишин об'єдналися, щоб представити трек, який розповідає про життя кожної людини.

Їх творча колаборація виникла ще під час спільної роботи над першим сольним альбомом SVIT. А зараз співтворчість вилилася в музику, яка має народжувати дух нашої єдності та свідчити про єднання України.

Остапа початок війни застав в дорозі до Львова, коли він їхав в таксі до потяга, то чув вибухи. Вже на Західній Україні музикант активно включився до волонтерської діяльності - допомагав поселяти людей у Львові, багатьох прийняв до себе в хату, друзів та родини з дітьми.

Пізніше почала приходити музика. Виконавець брав участь у благодійних музичних марафонах на підтримку нашої армії та працював на волонтерських засадах з музикантами, допомагав музикантам записувати музику.

Остап зазначає:
“Різні люди із різних частин України об'єдналися, з'явилася теплота і доброта. Всі мають одну ціль. Пісня допомагає об'єднатися. Українська пісня у світі стає мейнстрімом”.

“Люди дуже втомилися від війни. Ми маємо за допомогою музики зцілювати один одного, говорити один з одним, чути історії і співчувати, надавати людям свою увагу, - говорить Світлана. - Це теж дуже високий рівень волонтерства”.

Сингл “Ти Мені Розкажи” був завершений вже у Львові. Пісня написана від душі і для душі. Вона - про життя кожної людини. У кожного зараз є своя болюча історія, і вона має бути почута.

Кожного дня ми втрачаємо наших рідних і близьких, домівки і мрії. Відчуття болю стало звичним для нас станом.

“Але кожен з нас має сильний і непереможний дух, на який можна спиратися навіть в найважчу хвилину. Кожен з нас має тонку і красиву душу, яка зараз, як ніколи, потребує зцілення. У цей час нам треба говорити один з одним, обіймати, слухати, співчувати, проживати все почуте. І шрами з часом загояться, а рани вже не будуть так сильно боліти”, - поділилися артисти основним меседжем нової композиції.


Світлана Германова (SVIT) і Остап Панчишин (PANCHYSHYN) “Ти Мені Розкажи”:


Слова - Світлана Германова
Музика, аранжування і продакшн - Остап Панчишин
Запис, зведення і мастеринг - Мар‘ян Криськув (Jenny Records).
Відео - Лесь Панчишин

    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: