Авторизація
 
  • 20 чер: Український співак G. S. презентував нову пісню в двох версіях 
  • 20 чер: Презентація синглу «За твоє життя» від гурту Magnify 
  • 20 чер: Гурт GG ГуляйГород подякували захисникам України, за спокій та «Cон» 
  • 20 чер: Азербайджанець заспівав українською та висловив підтримку українській нації 
  • 20 чер: Співачка sameTa розчулила українців, представивши переможну пісню 

Чи правдиво Шугар заспівав про українське село?

Чи правдиво Шугар заспівав про українське село?


Український співак Шугар разом з саундпродюсером Carroty презентують вже відомий реліз “Чутки” у новому аранжуванні і дають йому нове життя.

“Чутки” – пісня про відносини між хлопцем і дівчиною, які живіть в українському селі. Хлопець співає про те, що усі навколо “поза хатами” обговороюють їхні відносини і, так би мовити, сватають їх. Оскільки в селі всі добре знають один одного – то чутки розходяться дуже швидко, навіть якщо вони не правдиві. Як співається в пісні “Пішла брехня по селу”.

Шугар прокоментував чому вони з Carroty зробили ремікс саме на цей трек:

“Останнім часом, ми українці почали дуже гостро відчувати свою національну айдентику у звязку з війною. Усе українське дуже сильно відгукується в кожному з нас і ми прагнемо до створення свого, для вираження рис своєї нації, мови та культури. Я помітив , що останнім часом моя пісня “Чутки” стала самою прослуховуваною серед моїх пісень, я маю привід думати що причиною є саме той емоційний стан українців, який я описав вище. Тому у нас з Тарасом (Carroty) з’явилась думка, що пісня повинна отримати нове свіже звучання, щоб її могло почути більше людей та відволіктись від новин та поринути такий сучасний етно-вайб ”.

Хочемо нагадати що Шугар та Carroty вже мають одну спільну роботу, яку вони релізили літом 2021 року разом з репером Хасом під назвою “Лайм”.

У себе в сторіз у інстаграмі Шугар розповідає, що особисто робив відео для пісні, яке ми можемо бачити у нього на Ютубі, мовляв: “Усе своїми силами, а кошти які я б мав витратити на аніматора для цього відео, я відправив на допомогу нашим військовим.”    
Дізнайтеся більше про: Шугар

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: