Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Співачка Софія Єгорова презентує зимову пісню «ЧАРИ» Dmitriy Smarts RemixУ грудні з кожним днем хочеться відчувати наближення часу, коли можна загадувати бажання на цілий рік, попри всі події навколо. Співачка Софія Єгорова робить свою музичну справу та презентує зимовий ремікс «ЧАРИ», який створив Dmitriy Smarts. Це стильна та танцювальна версія пісні, яка може заряджати хорошим настроєм та давати енергію для слухачів. Автор слів та музики треку - відомий хітмейкер Дмитро Сисоєв.

Співачка поділилась, що з діджеєм Dmitriy Smarts вони познайомились онлайн. Музикант написав Софії та запропонував створити ремікс.

- Я передала всі матеріали пісні для реміксу Dmitriy Smarts і поринула у творчі справи. За час війни у мене було вже більше 50 благодійних виступів у різних маленьких та великих містах України, на підтримку людей та ЗСУ. Тож я жила у графіках виступів та переїздів, звичайно, відчувала втому. І одного дня на пошту отримала вже готовий ремікс «ЧАРИ» від Dmitriy Smarts. Мені здається, що в той момент я разів 20 поспіль слухала пісню і заряджалась як батарейка. - поділилась про створення реміксу Софія Єгорова.

Саме в такі непрості часи, позитивні пісні можуть піднімати людям настрій та давати відчуття наближення свят. Тому «ЧАРИ» Dmitriy Smarts Remix стала як ніколи на часі.

- Ремікс пісні «ЧАРИ» створений саме для того, щоб відволіктися від усіх думок, щоб відпочити, потанцювати, запросити друзів, разом прикрасити ялинку, поставити свічки, грати в настільні ігри, мріяти та будувати плани. Хочу всім побажати не забувати вірити у чарівну казку, у магію, у свято. - додала співачка.


Слухати онлайн Софія Єгорова «ЧАРИ» Dmitriy Smarts Remix


Символічною стала обкладинка синглу. Минулої зими, до початку війни, Софія зробила зимову фотосесію на вулицях столиці. Тоді хотілось передати і закарбувати атмосферу святкового казкового Києва. А взимку 2022-2023 ці фото з тисячами ліхтариків ілюмінації, коли тривають постійні відключення світла, є ще більш значимі для українців. Це акцент на тому, що добро переможе і ЧАРИ зими подарують людям втілення мрій!

    
Дізнайтеся більше про: Софія Єгорова

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: