Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Роберт Дель Найа з гурту «Massive Attack» представив свою версію пісні «Обійми» Океану Ельзи в підтримку України3 березня 2023 року презентовано реліз фронтмена гурту «Massive Attack» Роберта Дель Найа, його авторську версію на пісню українського гурту «Океан Ельзи» - «Obiymy (Legacy of War Mix)» задля допомоги цивільному населенню, постраждалому через війну та відновленню зруйнованих осель у Київській області у співпраці з фондами Legacy of War Foundation та UNITED24

3 березня 2023 року. Сьогодні вийшов спільний реліз Роберта «3D» Дель Найа з Massive Attack та музиканта Святослава Вакарчука з «Океан Ельзи». Трек «Obiymy (Legacy of War Mix)» був створений Дель Найа, фронтменом Massive Attack та Юаном Дікінсоном.Весь прибуток від треку буде спрямовано до фонду Legacy of War Foundation, міжнародної благодійної організації, що надає підтримку цивільним особам, які постраждали під час воєнних дій, заснованої Джайлзом Дьюлі – фотографом, письменником, активістом і послом доброї волі ООН. Legacy of War Foundation співпрацюватиме з UNITED24, щоб допомогти відновити зруйновані будинки в Київській області в рамках програми Rebuild Ukraine.

Разом з треком презентовано відеоколаж, створений Unit 3 Films з використанням кадрів, знятих Джайлзом і Славою Вакарчуком під час війни в Україні. У квітні заплановано випуск вінілу з цим треком.

Слухати, дивитись та передзамовити вініл ‘Obiymy (Legacy of War Mix)’ тут: https://www.legacyofwarfoundation.com/ep23

Говорячи про спільну музичну роботу, музиканти зазначають:
Роберт Дель Найа: «Я вперше зустрів Славу у 2018 році, коли ми грали в Києві свій концерт і ми відновили спілкування, коли почалося вторгнення в Україну. Минулого року я повернувся в Україну з Джайлзом Дюлі, щоб на власні очі побачити руйнування, завдані країні, Києву та його околицям протягом року тривалої російської збройної агресії. Основна мета цієї співпраці – виявити акт громадянської солідарності з народом України та надати матеріальну допомогу тим, хто її найбільше потребує».

Святослав Вакарчук: «Для мене честь бути частиною цього проекту. Я використовую кожну нагоду, щоб зібрати допомогу для українців, які потребують її у ці важкі часи, і донести до людей світу інформацію про жахливу війну в Україні.
Будучи великим шанувальником творчості Massive Attack, я надзвичайно радий, що саме Роб та його команда створили цю версію нашої «Обійми».


    
Дізнайтеся більше про: Океан Ельзи Святослав Вакарчук

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: