Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Lama презентувала кліп на пісню «Не Кажу Прощай»

Lama презентувала кліп на пісню «Не Кажу Прощай»


27-го жовтня 2016 року, у рамках шоу «ДК Прем’єр» телеканалу М1, відбулася презентація нового кліпу Лами на свіжу пісню «Не Кажу Прощай», що став двадцятим за ліком роликом співачки починаючи з 2005 року, включно з екранізованими реміксами та дуетними роботами. Режисером та оператором кліпу «Не Кажу Прощай» виступив Дмитро Перетрутов, який працював над спільним відео Лами та Тоні Матвієнко «Мій Милий», іншими попередніми роботами Лами, а також знімав музичні ролики для Vivienne Mort, Арсена Мірзояна, Олександра Пономарьова, Руслани та багатьох інших.

Творці свіжого кліпу «Не Кажу Прощай» у кадрі основний фокус, звісно ж, зробили саме на фронтвумен гурту Lama та її форми, а також, використавши символізм, ототожнили кохану людину з високим божеством. Слова нової композиції співачка написала власноруч, а на музику їх поклав продюсер виконавиці Віталій Телезин.Останнім часом виконавиця не дуже часто радує прихильників свіжими релізами – останній кліп Наталії Дзеньків на пісню «Ангел» було оприлюднено в Інтернеті та на телебаченні у 2013 році, щоправда після цього ще були спільні з Тонею Матвієнко пісня і відео «Мій Милий», але після їхньої прем’єри вже також минув цілий рік із гаком.

Нагадаємо, що нещодавно Lama зі своєю командою повернулися з гастролей по Великобританії, тож прихильники сподіваються, що наразі у музичного колективу буде більше часу для роботи над подальшими новинками і наступні прем’єри не змусять себе довго чекати.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Lama, Лама, Наталія Дзеньків

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: