Авторизація
 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 

«Ніч у барі» - нове відео MamaRika

«Ніч у барі» - нове відео MamaRika


Вибухова виконавиця MamaRika (екс-Еріка) презентує яскраво-провокаційне відео на фанк-хоп-блокбастер «Ніч у барі».

- Для нас це не просто робота, в яку ми вклали всіх себе, – розповідає MamaRika. – Ніч у барі – це захоплююча історія. Від народження пісні до фінального режисерського «Знято!»

Цікаво, що спочатку я написала композицію англійською, де в приспіві головна фраза «I need your body». Але мій саунд-продюсер Ваня, як би іронічно це не звучало, недочув слова. Вирішив, що в приспіві звучить «Ніч у барі». І ми вирішили залишити український варіант.

«Ніч у барі» - нове відео MamaRika


Кожен звук, кожен персонаж, кожен невеличкий нюанс є втіленням того настрою, який ми хотіли передати. Ми занурились у 70-ті, коли у світі розквітав фанк. Тому нашою метою було в іронічній формі передати атмосферу тих часів.

Режисером кліпу є Радислав Лукін та Balls Production. Радік став нашим другом відтоді, як ми разом зняли дебютний кліп MamaRika – Мама Ріка. Він – справжній професіонал, який тонко відчуває музичний настрій і гармонійно його візуалізує. Продюсер відео – мій коханий Сергій Середа.

Хочеться сказати величезне ДЯКУЮ за допомогу та підтримку всім нашим друзям – КВКшникам, акторам, прихильникам, знімальній групі, FREEDOM Event Hall та команді MamaRika!

Cподіваємось, ви теж відчуєте цей кач та проведете Ніч у барі разом із нами!
Нагадаємо: MamaRika – це вибухова Мама Ріка, яка змітає на своєму шляху музичні стереотипи. Це переродження популярної співачки Еріки у нову творчу сутність. Точніше – у себе справжню.

У ній сконцентровано усе, за що люблять фанк, соул та хіп-хоп: грув, зухвалість, живе виконання у супроводі бенда та природня сексуальність.


    
Дізнайтеся більше про: MamaRika, Еріка

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: