Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Гурт Бумбокс презентував кліп на пісню «Колишня»

Гурт Бумбокс презентував кліп на пісню «Колишня»


Режисером відео стала дружина фронтмена колективу Андрія Хливнюка Анна Копилова.

«Мені здається, це відео про нелюбов до себе. Це те відчуття, яке гальмує нас, змушує нас залишатися у минулому. Ми усі чиїсь колишні. Прощаючись із кимось давайте не втрачати лице. Любіть себе…
І відповідаючи на питання, як мені працювалося, – дуже складний проект, напевно якась колишня наврочила», – зазначила режисерка.


За словами Хливнюка, під час зйомок кліпу не обійшлося без курйозів.

«Знімальний процес тривав майже добу, ми зібралися у павільйоні на вулиці Лепсе. І якщо музиканти почали з’їжджатися на майданчик на дванадцяту годину, постановники, які встановлювали ферми і екрани, працювали з п’ятої ранку. Увесь знімальний день був присвячений Бумбоксу – ми знімали, точніше, намагалися знімати синхрони. Техніка робила все можливе, щоб не дати нам виконати задумане – усе було перевірено десять разів, але як тільки ми починали грати, гасли екрани. Якщо екрани не гасли, зображення, яке виводилося на них, було розмитим. Якщо група була готова грати, оператор на крані був готовий до зйомки – вимикався комп’ютер, з якого на екрани виводилося зображення. Ми підключили генератор, щоб працювати не від мережі. Він пропрацював десять хвилин і вимкнувся. Знімати ми почали близько восьмої вечора. І хоча команда на майданчику була супер-профі, поки дружина нашого віджея не народила дитину, процес “не йшов”. Як тільки наш Артур Радько став щасливим батьком, усе запрацювало ідеально. І ось як після цього не вірити в забобони?», – ділиться перепетіями знімального процесу фронтмен Бумбокусу.

Сингл «Колишня» став частиною нового міні-альбому за назвою «Голий Король».

Фронтмен гурту Бумбокс Андрій Хливнюк про екранізовану пісню: «”Колишня” – це не тільки розмова о третій годині ночі із тишею з того боку телефонної рубки. Це ще і риторика на тему жіночої краси у тому вигляді, у якому її сприймає сучасна культура. У світі худих і молодих, відомих і не дуже, щось пішло не так. Поняття жіночої і чоловічої краси загубилося у силіконово-ботоксних джунглях. Про це “Колишня” – мікс з джанглу, блюзу і нової рок-музики…», – зазначив музикант.


Дивитися відео «Колишня»:


    
Дізнайтеся більше про: Бумбокс

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: