Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

AIO презентує весняну пісню «Я тебе відчуваю»

AIO презентує весняну пісню «Я тебе відчуваю»


Група AIO створює музичний настрій весни в романтичній композиції Я тебе відчуваю і однойменному live video light.

Нове live-light-відео «Я тебе відчуваю», створене у рамках проекту OLIV.E:– Ми з радістю ділимося з вами нашою новою роботою, – говорить продюсер AIO Денис Бреславський. – «Я тебе відчуваю» – це щира весняна композиція, в якій ми з допомогою звуків хочемо розповісти про світанок почуттів, про надії і, звісно, про кохання. Про любов, яка все одно переможе. Незважаючи ні на що...


Оригінальний студійний варіант треку: AIO – «Я тебе відчуваю»:Нагадаємо: AIO – проект відомого харківського музиканта, продюсера, волонтера, творця телевізійного музичного live-формату OLIV.E - Дениса Бреславського, який співпрацював з багатьма українськими артистами. І вокаліста Іллі Рєзнікова (група LETAY), пісню якого вибрав Костянтин Меладзе для участі в цьогорічному відборі на українське Євробачення. Ударний ритм тримає режисер, кліпмейкер Антон Шатохін.

AIO – абревіатура від All In One (Все в одному). В цій музиці і справді є все, що потрібно для сонячного настрою: диско, фанк, біт, ніжна романтика і багато-багато яскравих фарб.

Нещодавно AIO презентували дебютну яскраву композицію "it's Not Over" та її україномовну версію "Ми з тобою", які готують нас до сезону пляжних дискотек у царстві метафану. Адже не даремно творці проекту охрестили свій музичний меседж так: metafunk.


    
Дізнайтеся більше про: AIO

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: