Авторизація
 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 
  • 01 травня: Концертний травень у Caribbean Club: культовий клуб оголосив про відновлення роботи 
  • 29 кві: Вийшов альбом українсько-американської групи Vinok 
  • 28 кві: Сміливе перевтілення: Ярослав Рогальський кардинально змінив імідж до виходу нової пісні 

Kozak System та YARMAK записали спільну пісню «Мій друг»

Kozak System та YARMAK записали спільну пісню «Мій друг»


Гурт Kozak System презентує нову композицію за назвою «Мій друг», записану з відомім українським репером Ярмаком (YARMAK). Співавтором мелодії і тексту пісні став давній колаборатор музикантів, лідер «Тартака» Олександр Положинський. За словами останнього, пісня була написана вже давно, але чекала свого часу.

«Кілька років тому я запропонував для виконання декілька моїх пісень гурту Kozak System. Дві з них хлопці вже показали широкому загалу — то були «Партія Снайперів» і «Битим Склом», — розповів Положинський. — Та одна пісня все не знаходила свого звучання, хоч і дуже мені подобалася. І це, чесно кажучи, мене дещо мучило — пісня є, а ніхто не чує! Щойно послухав її (дороблену), нарешті. Хлопці щось моє відкинули, щось переінакшили, щось додали зовсім нове й несподіване — але зробили класно!».
«Мій друг» — пісня про людяність у наші буремні часи і нагадування про цінності, які й роблять нас людьми.

«Це пісня про людські цінності, про важливість дружби в нашому житті, про плинність часу, про нашу заклопотаність та метушливість, про повагу та любов до ближнього, про відданість ідеалам та незламність позиції, — говорить фронтмен Kozak System Іван Леньо. — Це пісня-послання, чи навіть, пісня-роздум. Ми живемо у часи тотальної невизначеності та підміни понять, ми не називаємо речі своїми іменами, і від того маємо ще більше невиправних проблем. Ми розучились мислити критично і робити виважені кроки. Всі кудись спішать, живуть поверхнево та гоняться за сумнівними цінностями, в той час коли варто спинитись, оглянутись довкола, почати з себе та спробувати навести лад спочатку в себе в голові, потім в своїй сім’ї, будинку, бізнесі, країні».

Kozak System та YARMAK записали спільну пісню «Мій друг»


За словами Ярмака, він пристав на пропозицію написати куплет для пісні відразу ж, як послухав її:

«Вона про те, що я і сам транслюю в своїй творчості, тому текст я написав просто за 30 хвилин. Ця пісня — для невеликого кола ЛЮДЕЙ, яких залишилось не так багато. Для тих хто не прогинається і кожен день перемагає сам себе!».

В кліпі на пісню використані світлини відомого українського фотографа Ігора Гайдая. Монтажем відео займався трубач Kozak System Сергій Соловій.

«Ми усвідомлювали, що зняти повноцінне відео на таку пісню — це фактично створити таку собі голлівудську сагу в стилі фільмів Лукаса та Копполи, на що у нас не вистачить ні сил, ні ресурсу, — пояснює Іван Леньо. — Була небезпека не взяти планку. Тож вирішили піти шляхом мінімалізму та концентрації уваги на архетипах людей, відзнятих майстром фотографії, київським знаним фотохудожником Ігорем Гайдаєм. Ігор з дружиною Ніною відомі багатьма цікавими концептуальними проектами, в одному з яких взяли участь сотні людей різних професій. І саме цю різність Ігор з Ніною і намагались зафіксувати».


Пісня «Мій друг» увійде до нового, третього студійного альбому Kozak System, який очікується восени цього року. Платівка буде підтримана великим туром, що стартує майже одночасно.

З кінця минулого року команда вже встигла презентувати кілька нових треків. Зокрема, композицію «Не моя» на вірші Василя Симоненка, яку було визнано кращою в категорії «Пісня року» на врученні премії #Селекція від «Джем ФМ» в лютому 2017-го.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Kozak System, YARMAK, Олександр Положинський

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: