Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

ТІК презентує відео «Емочка» - нова «Аліса в Країні Чудес»

ТІК презентує відео «Емочка» - нова «Аліса в Країні Чудес»


На вас чекає інша реальність. Реальність, де будь-яка негативна ЕМОція трансформується у яскраву феєрію! Цього літа країна заряджається ЕМОційно-музичним антидепресантом та енергетично-іронічним відеофрешем із чергового народного хіта Емочка від Кращого Святкового Гурту України – ТІК!

- Може, колись спробуємо себе в готичному гоа-трансі. Може, емо-шансон якийсь зробимо, - шуткував колись лідер гурту ТІК Віктор Бронюк.

Хоча, виявилось, не шуткував…

- З гумором й іронією розбираємо не по кісточках, а по «сємочках» вигадані ірреальні проблеми й світи, щоб вимальовані сльози і чорні нігті «емочок» засяяли яскравими фарбами позитиву, щастя і радості! – посміхається сьогодні Віктор Бронюк. – Наша Емочка – про те, що, попри все, світ насправді прекрасний! Люди полюбляють робити із мухи слона, зациклюватися на дріб’язках, перетворюючи їх на трагедії вселенського масштабу. Хоча найчастіше те, на що витрачаються сили і нерви, по суті є дещицею-пилинкою у порівнянні з тим прекрасним, що нас оточує. Наше життя набагато цікавіше й романтичніше. Тому своєю Емочкою наш гурт усім нагадує: не варто ховатися у свої вигадані, сюрреалістичні світи. Краще кожен день проживати з позитивом і яскравими емоціями, якими наповнений наш світ!

І хоча на субкультурні розваги лідеру ТІК часу ніколи не вистачало, до емо та інших неформальних течій Віктор Бронюк ставиться з життєвою мудрістю:

- Субкультурні прояви – це форма протесту. У період дозрівання і становлення молодь часто не хоче сприймати те, що їм нав’язує дорослий світ. От і вигадують собі різні неформальні світи. Деякі мої друзі у певний час теж ставали «металістами» й іншими «нєфорами». Але час завжди розставляє все на свої місця. Людина переростає. Буває, кидається із крайності у крайність: сьогодні – рокер, завтра - хіпстер, післязавтра – метросексуал. А потім закінчує навчання, одягає костюм і – бац – вже державний службовець!


ТІК – Емочка (ЕМОційне відео)


Феєрично-безбашену екранізацію нового хіта Емочка від ТІК створила епатажна кліподіва Олена Вінярська.

Невгамовна Вінярська задіяла в зйомках не тільки Віктора Бронюка, а й менеджмент гурту. Та ще й як задіяла! Продюсера Олега Збаращука пофарбувала в зелений колір. І попросила відтворити дикі танці. В ролі головної героїні зняла доньку директора ТІК Ольги Рудніченко – Ніку. А промо-директора – креативного продюсера MOLA group Дениса Путінцева взагалі перетворила в брутальну прибиральницю – такий собі перебільшено-вгодований варіант переможниці «Євробачення» Кончити Вурст в перуці від стиліста Алли Пугачової.

ТІК презентує відео «Емочка» - нова «Аліса в Країні Чудес»


Віктор Бронюк відривався в атмосфері кислотного пінапу. У компанії загадкової представниці потойбічної субкультури, танцюючих трубачок-еквілібристок, поні-єдинорога, милого малятка, райдужних американських машинок фудтраків, рожевих не тільки фламінго, але й баянів, зелених тортів, гігантських грибів та іншого неймовірного фетіша, обрамленого розгульною фантазією режисера.

ТІК презентує відео «Емочка» - нова «Аліса в Країні Чудес»


Під час перегляду нового кліпу ТІК глядачі разом із героями відео здійснюють своєрідну подорож за мотивами «Аліси у Країні Чудес» Льюїса Керрола.

ТІК презентує відео «Емочка» - нова «Аліса в Країні Чудес»


- Назнімали дуже багато матеріалу. А прикид для кліпу мені такий підібрали, що його знімати не хотілося! Як у Михайла Поплавського часів його першого пришестя, – сміється Віктор Бронюк. – У цьому костюмчику поведу сина 1 вересня до школи. Хай всі бачать, що я – «продвинутий»!

Все це яскраве божевілля концептуально створювалося в павільйоні «Укранімафільм», де народжувалися легендарні мультфільми «Пригоди трьох козаків», «Пригоди капітана Врунгеля», «Острів скарбів», «Доктор Айболить» та… «Аліса у Країні Чудес»!

ТІК разом з Оленою Вінярською приготували оригінальний візуально-музичний мікс під наглядом затребуваного хореографа Дениса Стульнікова. Тому Емочка обов'язково стане по-українськи смачним блюдом у танцювальному меню цього літа.

ТІК презентує відео «Емочка» - нова «Аліса в Країні Чудес»


Як відомо, ТІК по праву вважається Кращим Святковим Гуртом України. Насправді народним колективом із найбільшою кількістю концертів на території нашої держави.

В арсеналі гурту нові хіти Емочка, АЛЬО-НА!, Робот та перевірені часом народні блокбастери – Олені, Вчителька, Свєта, Сірожине пірожине, Не цілуй та інші.

    
Дізнайтеся більше про: ТіК

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: