Авторизація
 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 
  • 01 травня: Концертний травень у Caribbean Club: культовий клуб оголосив про відновлення роботи 
  • 29 кві: Вийшов альбом українсько-американської групи Vinok 
  • 28 кві: Сміливе перевтілення: Ярослав Рогальський кардинально змінив імідж до виходу нової пісні 

Аничка презентує дуже особисту відеороботу «Мотив»

Аничка презентує дуже особисту відеороботу «Мотив»


«Пісня «Мотив» - це своєрідний підсумок стосунків. Те, що колись здавалось справжнім коханням, - тепер піддається сумніву. А може, це було просто захопленням, самонавіюванням та ідеалізацією відносин? Переоцінка емоцій стається з часом і досвідом. Як і з плином днів залишається вдячність за пережиті хвилини щастя», - так описує оспівані події у пісні «Мотив» її виконавиця Аничка.

Авторами відвертої та проникливої пісні виступили Олеся Садова (текст) та Максим Кернер (музика). А екранізував ліричну особисту жіночу історію режисер Тарас Галишко.

«Коли виникає повна гармонія і повне розуміння твору між автором музики, тексту і самим виконавцем, тоді хочеться дати пісні продовження. Так і народився відеокліп, який ми сьогодні презентуємо», - додає Аничка.


Переглянути новий кліп Анички «Мотив»:


Довідка.
Аничка – українська лемківська співачка. Понад десять років живе у США. Останні три роки активно гастролює Штатами із благодійними концертами у підтримку поранених бійців АТО: співачка дала за океаном десятки концертів, на яких зібрала на реабілітацію українських воїнів понад 135 тисяч доларів. Крім того, Аничка – учасниця масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни, у рамках якого записала у дуеті із військовим льотчиком Сергієм Тітаренком пісню «Настане мирний час». Ця композиція увійшла в альбом сучасних фронтових пісень #ПісніВійни, що побачив світ у жовтні 2017 р. А 2 листопада 2017 р. Аничка дала у Львові, на сцені Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької, великий сольний концерт «Верше, мій верше», який відбувся з аншлагом.


    
Дізнайтеся більше про: Аничка

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: