Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

Діма Оленич презентував кліп на пісню «Сніжана»

Діма Оленич презентував кліп на пісню «Сніжана»


Молодий український виконавець Діма Оленич презентував нову пісню та музичний кліп «Сніжана».

У кожного з нас є заповітна мрія, навіть, якщо хтось про неї вже й забув – вона ж нікуди не поділась! У когось це мрія з дитинства, у когось із юності, а у нашого героя ця мрія з голубого телеекрану. Чарівна дівчина, справжня муза нашого молодого поета стає частиною його життя і при цьому залишається його заповітною мрією з голубого екрану… Це історія про молодого мрійника, який дивиться на світ через музичні окуляри. Він радіє всьому, довіряє як дитина і зовсім не хоче змінювати цей світ, але вважає за свій обов'язок показати людям власне бачення цього світу, людських стосунків, людського щастя!

Сніжана Єгорова ділиться враженнями про пісню і кліп: “У всі часи жінки мріяли щоб їм присвячували вірші, писали їхні портрети, співали під їхнім балконом серенади. І незважаючи на технічний прогрес, в наш час нічого не змінилося. І коли тобі присвячують пісню, ти відчуваєш себе справжньою Богинею! У моєму проекті GOROD S ми з легкістю, весело, яскраво і професійно зробили ЦЕ! Зняли кліп, який подарує всім масу позитивних емоцій, відмінний настрій і змусить посміхатися кожного. Можу сказати, як Муза, що Діма Оленич - ГАРЯЧИЙ ДЕБЮТ ЦЬОГО РОКУ! Усім своїм життям він підтверджує, що мрії збуваються і диво можливе якщо ти віриш в нього!"

“Пісня «Сніжана» з'явилася раптово і неочікувано. На одному з концертів ведуча Сніжана Єгорова запропонувала виступити разом з нею на музичному фестивалі на західній Україні. Я був дуже радий такій пропозиції, немов окрилений від розмови із нею. За два тижні після тієї зустрічі я написав пісню “Сніжана” і ми зняли музичний кліп” - розповідає Оленич. - “Напевно із кожним так буває, що шукаєш щось одне, а знаходиш щось зовсім інше і розумієш, що саме те “щось інше” і є для тебе справді необхідним! Так ми із моїм другом, талановитим режисером та актором, Андрієм Касьяненком, працювали над сценарієм до музичного кліпу до однієї пісні більше трьох місяців. Це були складні творчі пошуки і з них, в результаті, маємо зовсім іншу пісню, пісню “Сніжана” та відповідно, зовсім інший музичний кліп”

Режисер-постановник Андрій Касьяненко розповідає про створення кліпу: “Цією режисерською роботою я намагався відійти від традиційного кліпмейку. Почувши вперше пісню Діми Оленича “Сніжана”, я побачив цю історію кінематографічною, тим більше, що у нас для цього все сприяло: Сніжана Єгорова є професійною актрисою кіно, Діма Оленич як головний герой, проявив неабиякі акторські здібності та почуття гумору. Знімальна група спеціально формувалася із досвідчених майстрів кіновиробніцтва, таких як оператор - Олександр Кришталович, художник - Павло Ярмусевич, художник по гриму - Алла Троцюк, художник по костюму – Евгенія Слободяник, 2-й режисер - Олена Іванова, планування - Галина Острова, та багато інших. В той же час ми наповнили кліп спецефектами, це дало можливість підкреслити суть пісні, побачити творчі фантазії нашого героя.”


Переглянути кліп Діми Оленича на пісню «Сніжана»:


    
Дізнайтеся більше про: Діма Оленич

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: