Авторизація
 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 

Суперечка на музику: TONNY - нове ім'я на українській сцені

Суперечка на музику: TONNY - нове ім'я на українській сцені


Стиліст Антон Васильєв почав сольну музичну кар'єру під псевдонімом TONNY

Давня мрія Антона Васильєва реалізувати себе як сольного виконавця здійснилася завдяки жартівливій суперечці з музичним продюсером Євгеном Павловським. Почувши демо-запис "Пов'язані", Антон порадив подарувати трек артистові-початківцю, стверджуючи, що пісня настільки актуальна, що не потребує гучних імен для виходу в ТОП-чарти. Євген запропонував "посперечатися" на трек: якщо Антон запише його за добу, то подарує пісню, а також допоможе з мастерингом і зведенням. Результат перевершив усі очікування, і вже за тиждень "Пов'язані" була готова до запуску.

Антон - професійний танцюрист і хореограф-постановник, раніше успішно реалізував себе як дизайнер ювелірних прикрас, створивши бренд P.toka JWLR, працює стилістом ТОП-вих українських артистів.

Дебютною музичною роботою співака під псевдонімом TONNY став трек "Пов'язані", над яким працювали другий учасник суперечки Євген Павловський і команда Rock'N'Rave. Зворушлива пісня про кохання і розлуку, перемогою над власними емоціями і можливістю рухатися далі.

"Це історія про розставання. Про людські стосунки, коли ви готові дати один одному другий шанс, але знаєте, що вже ніколи не буде, як раніше. Ви були пов'язані, але змушені залишити все в минулому", - коментує співак.
    
Дізнайтеся більше про: TONNY

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: