Авторизація
 
  • 22 січ: Руслана, Джамала, Jerry Heil, Марія Бурмака, Tayanna, Олександр Положинський та більш ніж два десятки українських авторів звернулись до Зеленського (відео) 
  • 21 січ: R&B артист Sysuev повертається з новим синглом «Kiss me with your voice» 
  • 21 січ: Під час карантину Марія Бурмака написала енергійну пісню 
  • 14 січ: Чарівна зима: Співачка Христина Лугова розповіла історію пісні з минулого 
  • 14 січ: Emil Khachaturian - музикант та композитор презентує новий кліп на пісню «Чекаю» 

Гурт AIO презентує саундтрек 2020 року – противірусний рок-маніфест «Дихай»

Гурт AIO презентує саундтрек 2020 року – противірусний рок-маніфест «Дихай»


AIO – абревіатура від All In One (Все в одному). У цій музиці дійсно є все, що потрібно для сонячного настрою: диско, фанк, біт, ніжна романтика та багато-багато яскравих барв. Критики називають творчість AIO справжньою європейською музикою з України, свіжим музичним стилем «метафанк».

Але нова пісня «Дихай» відрізняється незвичним для колективу жорстким звучанням. Це противірусний рок-маніфест, головним меседжем якого є Свобода, що наповнює здорові легені суспільства свіжим і чистим повітрям Нового часу. Цей час неодмінно настане:Якщо впав, то підіймись, дихай
Візьми з повітря кисень
Заблукав - шукай вихід
Виходь на волю і дихай...


Автори композиції «Дихай» – продюсер і гітарист AIO Денис Бреславський та вокаліст Ілля Резніков (LETAY).

Мастеринг, зведення – Сергій Кондрат’єв (студія M.A.R.T.), запис – Денис Бреславський, Олексій Мазур (Київська студія звукозапису MART Sound Production).

Нагадаємо, Денис Бреславський - мультиінструменталіст та продюсер, який створював пісні та співпрацював зі значною кількістю артистів, серед яких: Сергій Бабкін, Олександр Положинський (проєкт Ол.Ів.Є), TAYANNA, Анастасія Приходько, «НеАнгелы», Lama. Він зняв у своєму телевізійному музичному проєкті OLIV.E «Антитіла», «O.Torvald», «Табула Раса», Гліба Самойлова («Агата Кристи»), «Brazzaville», SunSay, «Pur:Pur», «Brunettes Shoot Blondes» та багатьох інших.

Денис Бреславський – продюсер та автор проєкту Dolgov&Breslavskiy за участю легендарного харківського музиканта Олександра Долгова («Дождь»), чиє им’я занесено до Зали слави блюзу США. Композиція Dolgov&Breslavskiy «Breaking the Rules» звучить в етері радіостанцій Великобританії, Іспанії, Польщі та США.

Денис Бреславський – учасник live show легендарного гітариста Боба Марголіна та доньки короля блюзу Бі Бі Кінга – Рити Кінг.


    
Дізнайтеся більше про: AIO

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: