Авторизація
 
  • 22 січ: Руслана, Джамала, Jerry Heil, Марія Бурмака, Tayanna, Олександр Положинський та більш ніж два десятки українських авторів звернулись до Зеленського (відео) 
  • 21 січ: R&B артист Sysuev повертається з новим синглом «Kiss me with your voice» 
  • 21 січ: Під час карантину Марія Бурмака написала енергійну пісню 
  • 14 січ: Чарівна зима: Співачка Христина Лугова розповіла історію пісні з минулого 
  • 14 січ: Emil Khachaturian - музикант та композитор презентує новий кліп на пісню «Чекаю» 

Співачка BUNTARKA презентує свій другий сингл

Співачка BUNTARKA презентує свій другий сингл


Сьогодні, 22 грудня, Валерія Цемко, відома як BUNTARKA, презентує свій новий трек “Доля”. Це другий сингл, який увійде до дебютного альбому. На відміну від попередньої роботи “Ритми” цей трек був написаний задовго до створення проекту BUNTARKA.

“Цю пісню я написала в 14 років. Це була моя перша усвідомлена робота, на той момент я переживала дуже важке потрясіння, бо в мене померла близька подруга і кинув хлопець. Мене переповнювали емоції від цих подій і в 14 років було дуже важко пережити таку кількість емоцій, як втрата людини назавжди та вперше розбите серце. Тому я почала писати і виплескувати свої емоції на папір. Зрозуміла, що інакше я не переживу цієї ситуації. Так народився вірш, який згодом став піснею. Звісно, зараз ми змінили аранжування, зробили його більш сучасним в контексті сьогоденного звучання. Але можна сказати, що це саме той трек, з якого з’явилась я, як авторка, артистка та співачка.”, — коментує Валерія Цемко.

Цей трек більш ліричний, ніж перша робота “Ритми”. “Доля” це вже 2 сингл який увійде до дебютної платівки співачки, в якому вона обіцяє познайомити слухачів зі своїм внутрішнім світом та відслідкувати її творчий шлях та особистий ріст.
Автор музики та слів — Валерія Цемко.


Слухати трек:


Довідка: BUNTARKA — авторський проект молодої співачки Валерії Цемко. У вересні вона презентувала дебютну роботу “Ритми” та планує найближчим часом випуск EP.


    
Дізнайтеся більше про: BUNTARKA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: