Авторизація
 
  • 23 січ: Alyosha & Vlad Darwin відзняли кліп «Торнадо» в Арабських Еміратах: перші фото зі знімального майданчика (фото, аудіо) 
  • 21 січ: Sysuev «Get U Thru»: артист випустив яскравий зимовий кліп 
  • 20 січ: CLOUDLESS повертаються: з новим вокалістом та потужним поп-рок хітом «Drown Me Down» 
  • 15 січ: Дейв Гаан з «Depeche Mode» випустив новий кліп 
  • 15 січ: Рок-н-рольний драйв: свінг-оркестр №1 в Європі дасть єдиний концерт в Києві 

Український dark-folk гурт Поророка презентував кліп на тему Розстріляного Відродження

  Український dark-folk гурт Поророка презентував кліп на тему Розстріляного Відродження


Український dark-folk гурт Поророка презентував кліп на тему Розстріляного Відродження. В основі сюжету історія трагічного кохання молодої художниці. Події розгортаються під час Великого терору 30-х років, коли чимало представників української інтелігенції було піддано репресіям радянської влади.

Серед постраждалих були і українські художники-монументалісти - послідовники школи Михайла Бойчука. Певний час вони активно і вільно працювали при радянській владі, зображуючи у своїх роботах, зокрема, побут українського селянства. Утім у 30-х роках режим побачив в них загрозу. У 1937 році їх було страчено за надуманими звинуваченнями у націоналізмі. Усі роботи бойчукістів були знищені, до наших днів збереглися лише невеликі роботи завдяки приватним колекціонерам - малюнки, ескізи, кераміка.

"Цей кліп по суті курсова робота, але по масштабу він вражає. Дуже вдячна команді, яка над ним працювала. Режисерка Олександра Конопля, студентка університету імені Карпенко Карого мала ідею - зняти таку історію про кохання, яке пережило час. Наша пісня на слова Шевченка "Нащо мені чорні брови", яку Саша просто почула в мережі, ідеально зійшлась з цією задумкою. Історія не заснована на історичних фактах, але вона є яскравою ілюстрацією того часу”, - розповідає фронтвумен гурту, Світлана Сугак.    
Дізнайтеся більше про: Поророка

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: