Авторизація
 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 

4 грудня у Львові виступлять світові зірки аргентинського танго

  Подія: концерт
  Дата: 04.12.2016
  Місце проведення: Львів
Придбати квиток
До Міжнародного дня Аргентинського танго за підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні в рамках міжнародного туру 4-го грудня на сцені Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької відбудеться концерт зірок аргентинського танго. Учасники вечора грації та пристрасті - одна із найвідоміших пар танцюристів та викладачів світового класу - засновники «Tango Rouge Company», постановники видовищного танго-шоу «Noches de Buenos Aires»: Нері Піліу (Neri Piliu) і Шаніна Кіньонес (Yanina Quinones) – знаменитості із Аргентини, майстерності яких аплодує увесь світ. Їхній виступ супроводжуватиме італійський танго-оркестр «Tango Spleen Orquesta». Початок – о 19:00.

Кожна поява цієї молодої харизматичної пари на публіці викликає загальне захоплення. Танго у їхньому виконані настільки досконале та насичене водночас і нестримною пристрастю, і легкою романтичною ніжністю, що мало кого залишає байдужим. Постановки Нері Піліу і Шаніни Кіньонес вирізняються елегантністю та віртуозністю, вишуканими костюмами та видовищністю.

4 грудня у Львові виступлять світові зірки аргентинського танго


Музичний супровід блискучим танцюристам зі світовою славою створюватиме 4 грудня у Львові не менш відомий у світі танго італійський оркестр «Tango Spleen» під керівництвом Мар'яно Сперанза (Аргентина). Живий звук, музика та вокал і тільки живі емоції, які проникають у самісіньке серце. Того вечора глядачі у залі побачать, що танго буває різним: яскравим та чуттєвим, ніжним та сентиментальним, легким та грайливим…

На львів’ян чекає іще один сюрприз - незрівнянний майстер аргентинського фольклору, який протягом багатьох років поспіль є одним із найкращих на світовій сцені - Еміліо Корнехо (Emilio Cornejo), що здивує присутніх на концерті мистецтвом справжніх аргентинських гаучо.

Відео виступів Нері Піліу і Шаніни Кіньонес:


Ціна квитків на концерт світових зірок аргентинського танго у Львові 4 грудня – від 150 до 580 грн.Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: