Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Latexfauna: Нє дєлайтє дєланого і шукайте себе

Вони гастролюють містами України та світяться в телевізорі. Їх запрошують на концерти та фестивалі. Вони всім нравляться та роздають інтерв'ю направо і наліво. Це київський гурт Латексфауна.

Latexfauna: Нє дєлайтє дєланого і шукайте себе


- Образ Латексфауни – це такі собі хлопці з села, що приїхали в столицю. Скільки в цьому образі, вас справжніх? Які ви насправді?

Ну не сказати, шо з села. Ми з районних центрів, а це колосальна різниця. Кожен із нас знає, шо таке місцевий дім культури і його церемонії та звітні концерти, бійки на дискотеках, футбольне змагання району “Шкіряний м’яч”, базарні дні і дискети для 8-бітної приставки “Денді”. Але всім нам пощастило народитися в напрочуд інтелектуальних сім’ях і привезти з собою в Київ гарні музичні смаки, здобути навіть кілька вищих освіт та опанувати кілька професій.
Останнім часом вас дуже багато. І на фестах, і на радіо, і на ТБ, часті концерти, вас запрошують на інтерв’ю... Популярність змінила ваше життя? Як?
Звісно, змінила: ми дуже мало спимо, бо багато їздимо потягами і навіть літаємо літаками. Ще нас час від часу просять сфотографуватися, записати відеопривітання для своїх подруг. Стало більше жіночої уваги, що значно вплинуло на нашу чоловічу самооцінку. Ті тьолочки, які раніше в нашу сторону і глянути не хотіли, нині можуть запрошувати нас на рандеву зі щасливим закінченням, але ми відмовляємося (бо це інтерв’ю можуть читати наші малишки). Якщо ж ви питаєте про гроші, то, так, їх стало більше.

- Що змінилося з виходом альбому? Буде альбом на вінілі?

Коли вийшов альбом, його стали дуже активно купувати, і він протримався в топ-3 українського Google Play. Це дає нам певні рейтинги і можливість цей рейтинг монетизувати. А ще нам здається, що це вийшов геть непаршивий альбом. І це також здається і нашому лейблові Moon Records, що, своєю чергою, обумовило його намір випустити альбом Ajahuaska на вінілі. Так, він вийде на вінілі десь взимку.

Latexfauna: Нє дєлайтє дєланого і шукайте себе


- Музика для вас це робота чи хобі? Взагалі українським виконавцям важко вийти на той рівень щоб музика приносила не лише задоволення, а й нормальні заробітки?

Музика – це справа всього нашого життя. А справа всього життя починається зазвичай з захоплення - хобі. Зараз воно переросло в щоденну роботу, хоча й приємну. А для того, щоб вийти на рівень заробітку потрібно:
А) Талант і непересічний. Якщо творчість буде посередня, то її доведеться компенсувати іншим: грішми, формою, піаром тощо.
Б) Сумлінність і непересічну. Якщо мурашки не пішли по шкірі, то пісня ніяка. Значить треба її переаранжувати стільки разів, щоб мурашки кінець-кінцем таки пішли.
В) Індивідуальність і непересічну. У нашому випадку бути собою – це кредо. Тільки починаєш із себе щось строїти – люди це відчують і будуть плюватися.- Якщо б ви не займалися музикою, то чим би ви займалися?

Журналістикою, програмуванням, PR, реклама.

- Яка музика вас надихає? Що слухають музиканти Латексфауни? Вам подобається українська музика?

З української музики подобаються такі: ADAM, Blooms corda, Tik Tu, ONUKA, Бумбокс, Secret Avenue, INAIA, Braii, Курган і Агрегат, Хамерман знищує віруси. Надихає New Wave, indie, punk, electronic.

- Якщо б Латексфауна була фільмом, про що було б це кіно, хто був би режисером?

Це був би еротичний пригодницький фільм (краще серіал) 90-х, де у жінок начоси і бікіні, у мужчин хвостаті кабріолети і гавайки, а у негідників неабияка харизма і красиві костюми.

- З яким колективом (колективами) ви б хотіли зіграти на одному майданчику?

Абсолютно все одно.

Latexfauna: Нє дєлайтє дєланого і шукайте себе


- Які три поради ви дали б музикантам-початківцям?

Не дєлать дєланного. Максимум щирості і пошуку себе.

- Яким ви бачите своє майбутнє? Плани, виступи, концерти, альбоми?

Хочемо зняти новий кліп. Будемо писати багато нових пісень. Тур в Штати.

А вже незабаром, 30 червня у Львові Латексфауна дасть концерт на даху Фест Репаблік.


    
Дізнайтеся більше про: Latexfauna

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: