Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

Топовий український DJ MalYar зареміксував хіт групи Cloudless

Топовий український DJ MalYar зареміксував хіт групи Cloudless


Відтепер найдрайвовіший хіт нацвідбору на Євробачення 2020 Drown Me Down - у топі українських танцювальних радіостанцій. До реміксу на трек Cloudless доклав руку резидент Радіо NRJ DJ MalYar.Drown Me Down увірвався в ротацію українського радіо одразу після першого півфіналу національного відбору. Далі - більше. Завдяки реміксу MalYar трек вже звучить на танцювальних радіостанціях.

MalYar - DJ, що об'їхав з виступами понад 400 клубів в найрізноманітніших куточках світу, чиї ремікси рвуть чарти популярних радіостанцій України. Його ремікс на Drown Me Down вже встиг заслужити схвалення програмного директора DJFM Ігоря Ковальські та ведучого радіостанції Хіт ФМ, телеканалів М1 і М2 Дениса Жупника.

Ігор Ковальські, програмний директор DJFM: "Я давно вже оцінюю музику за своїми внутрішніми відчуттями. Трек має зачепити. Зачепити текстом або ж звучанням. А може і тим, і тим. Загалом, я старовір. Коли до мене потрапив ремікс на дану роботу, відбулося саме те, що називається "попаданням у точку", - мене зачепило!

Однак якщо бути максимально об'єктивним, то ремікс за версією MalYar створений згідно всіх тенденцій нинішніх вимог до комерційної танцювальної музики. Не до попси, а саме до комерційної танцювальної музики. І ми з командою довго не думали, брати його чи не брати.

Безумовно, слід відзначити і той факт, що саундпродюсеру значно легше працювати, коли оригінал треку вже являє собою трендовий саунд і в цілому має всі хітові складові. А значить, хлопці з CLOUDLLES теж попрацювали досить добре".

Денис Жупник, ведучий радіостанції Хіт ФМ, телеканалів М1 та М2: "Хіт Drown Me Down, а це безсумнівно хіт, оскільки мені не раз доводилося оголошувати його на "Хіт ФМ", як на мене, найкраща пісня нацвідбору цього року. У ній збіглося все - структура, хук, мелодія, енергетика вокаліста. Одна з небагатьох пісень цього конкурсу, яку я запам'ятав з першого разу і зможу наспівати, а це - перше правило хіта!

Як не дивно, але ремікс мені зайшов ще крутіше, ніж оригінальна версія. Зазвичай не так. Я так і не зрозумів, чи був вокал переспіваний заново чи взятий з оригінальної версії, але склалося відчуття, що це абсолютно новий твір. Хлопці попрацювали ґрунтовно. Буду дуже здивований, якщо якась із танцювальних радіостанцій відмовиться ставити його в ротацію".

Поки Drown Me Down починає свій шлях на танцювальних радіостанціях, Cloudless не сидять склавши руки. Хлопці вирушають у весняний фан-тур українськими містами і дадуть великий сольник у Caribbean Club 13 квітня.


    
Дізнайтеся більше про: DJ MalYar, Cloudless

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: