Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Український репер з нігерійськими корінням випустив ексцентричний міні-альбом

Український репер з нігерійськими корінням випустив ексцентричний міні-альбом


Київський репер з Нігерії, який зараз творить під псевдонімом J Scope, випустив новий EP з інтригуючою назвою «Legacy».

Цей міні-альбом прекрасно ілюструє, як Джеррі (справжнє ім'я артиста) продовжує втілювати в реальність свою музичну мрію. Це експериментальний саунд, який містити в собі треп з елементами африканської перкусії та етнічного афрофолку, в кращих традиціях New School. Стиль ф'южн поєднує в собі класичний хіп-хоп, звучання японського інструменту кото і психоделічні елементи. Саунд-продюсером всіх треків став талановитий біт-мейкер - Gazzon (Yaroslav Melkonyan).

Альбом включає чотири треки. Кожен трек несе в собі абсолютно різні почуття, емоційний драйв і потужний посил. Джеррі завжди був відомий своєю грою слів, лірикою та оригінальною життєвою філософією.

Плейлист:
1 - Legacy
2 - Jungle
3 - Party Like Tsunami
4 - Разница (feat Паша ПМ)

Говорячи про новий альбом, Джеррі зазначив, що він був записаний всього за 1 місяць, ставши підсумком року і даного етапу його життя. Звідси й назва альбому «Legacy», що перекладається як «Спадщина». Ось, як Джеррі пояснює мотивацію, яка стоїть за назвою:

«ЕР був названий на честь 1-го треку "Legacy", ідея якого в тому, що кожен крок у вашому житті повинен залишити якийсь вагомий слід і стати прикладом для майбутніх поколінь. Потрібно забити на минулі помилки й рухатися далі, як казав 2Рас: “Life Goes On”. Цей альбом дасть можливість слухачам дізнатися, хто такий справжній J Scope і яку спадщину він хоче після себе залишити»

Цей рік став справжнім випробуванням для всіх, але він був також сповнений уроків і став черговим етапом саморозвитку в музичній кар'єрі всіх виконавців, J Scope не став винятком.

«Legacy» в YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: J Scope

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: