Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Нове дихання пісні Мозгового "Край, мій рідний край" від співачки Софії Єгорової

Нове дихання пісні Мозгового "Край, мій рідний край" від співачки Софії Єгорової


Легендарна пісня "Край, мій рідний край" отримала нове життя. Співачка Софія Єгорова випустила нову версію відомої пісні Миколи Мозгового, яку люблять мільйони людей по всьому світу.

У 2022 році пісня "Край, мій рідний край" набула нової сили та значення. Бо багато людей мріють про мир, хочуть повернутись у свої домівки, чоловіки захищають нашу землю. Все це і є сила народу та сила рідної землі - України.

- Я рада і вдячна, що родина Миколи Мозгового надала мені право виконувати цю пісню і дати їй нову сторінку життя. Я дуже поважаю творчість Миколи Петровича, в академії, де я навчаюся, щороку проводять вечір пісень Миколи Мозгового. На кожному академ-концерті обов'язково лунають його пісні. Мої улюблені - це «Ти не дзвони», «Прут Ріка» та «Край, мій рідний Край».

Для мене було важливим зробити гарну і сучасну версію відомого хіта. Коли я принесла пісню на студію Дмитру Сисоєву та Вадиму Пороткову, вони довго гадали і вагались, адже якщо в тебе є шедевр, то перероблювати його треба дуже обережно і цікаво. Тобто, знайти «сукню» до пісні, яка б їй пасувала, від дизайнера-музичного-стиліста. Так воно й вийшло - стиль виявився зовсім іншим, проте пісня не загубила свого шарму в музичному плані. На студії ми вигадували семпли, гралися з тональністю і в результаті - від планового «наброску» відійшли зовсім в іншу сторону ) Від результату я кайфую кожною клітинкою своєї душі. Мені дуже хочеться, щоб моя версія пісні "Край, мій рідний край" стала наснагою для людей, могла дати натхнення та віру у майбутнє! - розповіла Софія Єгорова.


На обкладинці нового синглу Софія у білій ніжній вишиванці, вітер розвиває волосся, а руки простягаються до неба та сонця. Символічно назва пісні поєднала краплі води та квіти - все це є символи мирного життя та майбутнього України.

Слухайте онлайн "КРАЙ, МІЙ РІДНИЙ КРАЙ" Софія Єгорова


Історія виконання та появи цієї пісні у репертуарі Софії почалась ще 10 років тому. Саме з піснею "Край, мій рідний край" Софія Єгорова представляла Україну у Латвії, Македонії, Італії, острові Тенеріфе, Грузії, Болгарії та інших країнах світу.

- "Край, мій рідний край" - є дуже знаковою, це моя перша пісня в репертуарі 2012 року, коли я приймала участь у міжнародних конкурсах. Цікаво згадати, перше її виконання було у костюмі парубка ) Я співала, танцювала присядку, потім знімала свою козацьку шапку та у мене розпускалось довге волосся і я показувала залі, що я дівчинка. Завжди були гучні оплески. Через якийсь час я зробила нову версію - в гарному українському костюмі з Андріївського узвозу, з красивим вінком із помаранчевих квітів. Тоді аранжування було оригінальним, у стилі Горана Бреговича, і таким зберігалося протягом довгого періоду часу на всіх конкурсах. Потім була перерва і я не співала її.

Змінююся я - змінюється репертуар. І зараз я відчула нову силу цієї пісні! Я вірю, що пісня "Край, мій рідний край" буде вам до душі так само, як і мені, я її обожнюю. Зараз ця пісня стала ще більш актуальною. - поділилась Софія.

    
Дізнайтеся більше про: Софія Єгорова

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: