Авторизація
 
  • 13 сер: «Сам собі країна»: співак Gremo дав нове життя пісні легенді української музики Скрябіну 
  • 13 сер: Sysuev повертається з новим синглом «Козаче» 
  • 13 сер: «Україна не вмирає!»: у новій пісні «Хвилями» гурт T.HUTSULS оспівав емоції війни 
  • 11 сер: Напередодні Дня Незалежності: MONATIK зіграє благодійний концерт в Osocor Residence 
  • 11 сер: Пісня, яка залетить до серця кожного: SOWA презентує трек, який подарував їй MELOVIN 

Гурт GG ГуляйГород подякували захисникам України, за спокій та «Cон»

Гурт GG ГуляйГород  подякували захисникам України, за спокій та «Cон»


"СОН" від гурту GG ГуляйГород, учасника шоу «Голос Країни 2022» - це сучасне прочитання народної колискової "Ой ходить сон коло вікон", яка свого часу надихнула Дж. Гершвіна на створення світового хіта “Summertime". Музиканти запросили до співпраці відомого саунд-продюсера Романа Черенова (Morphom), який також заграв на сопілці та заспівав авторський текст.

«"СОН" був закінчений за тиждень до лютневого вторгнення і готувався до релізу. Але в одну мить життя всієї країни змінилось і принесло нові змісти у старовинну колискову.

Ми присвячуємо її нашим військовим, що боронять Сон та Спокій всіх українців,» - розповідають учасники гурту.
«GG ГуляйГород» – етно-електро проєкт, що поєднав український фольк із сучасною денс музикою EDM. Вперше гурт став відомий широкій аудиторії з випуском спільного альбому Тартак - ГуляйГород (2005). Особлива енергетична суміш проєкту - це запальні DJ-мікси у поєднанні з народний вокалом, скрипкою та сопілкою.

За плечима проєкту три альбоми, відеокліпи, концерти у Польщі, Естонії, Греції, Єгипті та в Індії, участь у великих українських фестах таких як Atlas Weekend, Respubica FEST, Faine Misto, Gogol Fest, Khortytsia Freedom, Країна Мрій та інших. Треки гурту неодноразово перебували в ротації на відомих радіостанціях України.

GG ГуляйГород - учасник талант шоу Голос Країни 2022, фіналіст музичних конкурсів М2 Хітконвеєр 2021, 2018 та Українська Пісня 2021, 2016. Також проєкт представляв Україну на шоу кейс фестивалі Tallinn Music Week 2021, Folktronica Stage в Естонії.


    
Дізнайтеся більше про: ГуляйГород

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: