Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Співак GREMO презентував пісню про літак “Мрія” і мрію в перемогу, що живе у серці кожного українцяGREMO – співак, актор, американський українець, який відданий Україні. Із самого початку кривавих подій він був поряд з українським народом. Виконавець допомагав, як у волонтерській, так і благодійній сферах.

За час війни виконавець встиг не тільки активно включитися до волонтерської діяльності, але й підтримати дух українців піснями та відеокліпами, що були присвячені українським воїнам та легендарним ЗСУ.

Сьогодні GREMO презентує нову музичну роботу, яка підніме настрій нашим воїнам та українському народу. Ця пісня - маніфест про те, що українцям не страшний жоден ворог. Наша перемога - це мрія всього світу, кожного жителя на планеті.

“Можна підбити
Лише одну «Мрію»,
Але мрію не вбити!
Не вбити надію”


Це рядки з композиції про наш літак “Мрія”, який орки нещадно знищили. Виконавець підкреслює, що літак можна знищити, але мрію до перемоги знищити не вдасться.

“Літак “Мрія” Ан-225 - символ української нездоланності. Його кодове імʼя в НАТО - Козак. Мені здається, що це так символічно”, - коментує співак.

Композиція була написана разом з Вадимом Лисицею та Андрієм Безкровним кілька місяців тому.

“Я вирішив презентувати цю композицію, коли в Україні відбулися обстріли 10.10. Тоді я всю ніч не спав, я був фізично у США, але душею з українцями. Я переживав за своїх друзів і рідних в Україні. У мені була люта злість на цих орків. Ми через злість стаємо ще сильнішими в боротьбі за перемогу! І в той момент в моїй голові були саме слова пісні “Мрія”. Зараз настав її час”, - розповідає виконавець.

Зараз музикант спільно з продюсером Вадимом Лисицею готує сольний альбом.Трек “Мрія” доступний для прослуховування та завантаження на всіх цифрових майданчиках.
https://bfan.link/mriya

    
Дізнайтеся більше про: GREMO

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: