Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»


Український гурт МAХA презентує свій перший англомовний сингл «Paradise». Трек став англомовною версією пісні «Полечу», яка наприкінці 2020-го року увійшла до крайнього ЕР-альбому «2020».

Сингл «Paradise» був створений на власній студії гурту - МАХА MUSIC, що дозволяє почути унікальність і самобутність музикантів. Трек спочатку було ексклюзивно презентовано на стрімінговій платформі Spotify, тим самим отримавши позитивний відгук та підтримку закордонних кураторів музичних плейлистів.

Завдяки атмосферному вокалу і чіпляючим мелодіям, «Paradise» занурює слухача у вайб, спогади та відчуття легкості. На підтримку синглу гурт презентує відеороботу, яка доповнює музику візуальними образами.

«В нас час кожен має розвиватися, експериментувати, шукати для своєї музики щось нове. Тому, після виходу ЕР-альбому «2020», почали роботу над його акустичною варіацією. В якийсь момент неочікувано спала на думку ідея: “А що якщо дати нове життя пісні «Полечу» і записати її англійською мовою?” і почалося найцікавіше. Ми почали отримувати неочікуваний для себе фідбек, саме на англомовну версію, що стало нашим тригером для візуалізації англомовного синглу», - розповідає фронтвумен гурту, Марина Остапенко.

Нагадаємо, свій крайній міні-альбом гурт МАХА презентував на початку грудня минулого року. тим самим зробивши підсумок свого наймістичнішого року. Вже цієї весни гурт планує відкрити себе по-новому, презентувавши акустичну версію ЕР «2020».

Mood відео «Paradise» в YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: МAХA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: