Авторизація
 
  • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
  • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
  • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
  • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
  • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

Гурт Pororoka: В України дві біди - це жлоби і вороги

Гурт Pororoka: В України дві біди - це жлоби і вороги


Dark folk гурт Pororoka випустив нову пісню разом з відео на тему лісових пожеж. Робота дістала назву "Дим".

Пісня "Дим" разом з відео готувалися впродовж року. Ми поставили собі за мету зафіксувати наслідки безтурботності і халатності як пересічних громадян так і чиновників, аби подібних трагедій більше не повторювалось. Завдяки фотографу Віталію Юшкевичу, журналістам Надії Торопенко та Івану Бухтіярову, а також волонтерському пожежно-рятувальному загону KARG нам вдалося зібрати документальні кадри з пожежами, які мали місце минулого року на Житомирщині, Київщині та Луганщині. Головним героєм кліпу став 9-ти річний Артем Ситнік із села Острови Житомирської області. На момент трагедії йому було повних 7 років. Загалом лісові пожежі - постійний головний біль рятувальників. Щороку за статистикою Україна втрачає 5-8 тисяч гектарів лісу через підпали. А минулий рік став рекордним.

"Факти масштабних загорянь до цих пір розслідуються і ніхто за це не відповів. Президент амбітно обіцяє за 3 роки виростити 1 мільярд дерев, але вогонь здатний знищити усе за лічені дні. Бажаючих нашкодити - вистачає. Окрім відвертих ворогів, готових до будь-яких диверсій, в нас ще вистачає своїх громадян, які питання прав/обов'язків розглядають лише в контексті комфорту власної дупи. Таке враження, що жлобська поведінка, у нас увійшла в тренди. Як на горі так і у низах".

Слід зазначити, що наразі маємо доволі суху осінь, якщо і цьогорічна зима буде малосніжною, як сезон 2019/2020, то ризик повтору масштабних пожеж зросте.    
Дізнайтеся більше про: Pororoka

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: